Ballina Etiketimet Lefter maliqi

Etiketim: lefter maliqi

Maliqi: Vjeshta, vendimtare për çmontimin e diktaturës që ka pushtuar vendin

Nga Lefter Maliqi Vjeshta vendimtare për çmontimin e diktaturës. Demokracia lokale nuk ekziston më pas zgjedhjeve moniste të 30 qershorit dhe uzurpimit me forcë të...

Ironia e Maliqit: Rama të komandohet Kryebashkiak në Shkodër

Deputeti Lefter Maliqi ka reaguar në lidhje me çështjen e Valdrin Pjetrit, i cili sipas Partisë Demokratike ka qenë i dënuar në Itali për...

Maliqi: Rama i tepsisë dhe i babëzisë me oligarkët e krimin…

Nga Lefter Maliqi Doni më për Belulin? Ne qarkun Berat por që është përhapur në mbarë vendin përdoret kjo shprehje. Rama i tepsisë dhe i...

Maliqi këshillon Erion Veliajn: Kujdes nga Kalorësi i Rilindjes

Deputeti Lefter Maliqi, ''këshillon'' kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj që të ketë kujdes nga kalorësi i Rilindjes dhe fjalën e ka për kryeministrin Edi...

Lefter Maliqi: Demokracia në rrezik, Rama nuk njeh as ligj, as...

Deputeti i parlamentit aktual i cili nuk njihet nga opozita e bashkuar, Lefter Maliqi. Nëpërmjet një shënimi në faqen e tij në FB, ai...

Maliqi: Gjika e Dako, pasi u përdorën nga Rama, enden dyerve...

Deputeti i pavarur që mori mandatin pas dorëzimit në bllok të mandateve të deputetëve nga ana e opozitës, Lefter maliqi vijon akuzat ndaj kryeministrit...

Lefter Maliqi: Pas rrëzimit të kërpudhës do rrëzohet edhe piktori dështak

Deputeti Lefter Maliqi ka denoncuar sot pazaret që po bëjnë deputetë të PS me kryebashkiaktët e opozitës në detyrë për lënien e mandateve. Në...

Reagim kundër shfaqjes mediatike në Ministrinë e Drejtësisë!

Nga Lefter Maliqi Reagim: Kundra show-t mediatik në ambientet e Ministrisë së Drejtësise: Ministria e Drejtësisë na ka ftuar si Komision i Sigurisë Kombetare sot...

Maliqi, ministres së Drejtësisë: Ose jep dorëheqjen ose rri vetëm zëdhënëse...

Nga Lefter Maliqi Znj. Ministre e Drejtësisë ose jep dorëheqjen ose rri vetëm zëdhënëse e qeverisë për luftën ndaj korrupsionit (DASH: Shqipëria vendi më i...

Teatri/ Maliqi thirrje policisë: Hidhni kapelet dhe mos rrihni artistët e...

Deputeti Lefter Maliqi ka reaguar për situatën e tensionuar përpara Teatrit Kombëtar, ku janë mbledhur artistë e qytetarë të shumtë në mbrojtje te godinës...

EDITORIAL

Mafia e qeveritare e votave mbyll dosjen e Dibrës. Pse heshtin ndërkombëtarët?

Prokuroria mbylli skandalin më të madh të vjedhjes dhe manipulimit të votave në Shqipëria, e dokumentuar me...

FORUM

Të vdekurit fitojnë gjithmonë, ndonjëherë të gjallët duhen kërkuar mes tyre

Nga Lorenc Vangjeli - Rrallë shumë, por megjithatë ndodh: njerëz që kanë Ikur nga kjo botë, i imponojnë...

Fondacioni Martin & Mirash Ivanaj – Një xhevahir kulture dhe dije në mes të Tiranës

Nga Mal Berisha Një Vegim i largët rreth emrit “Mirash” Ishte viti 1959 kur u ula në bangën e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com