E premte, Korrik 19, 2019
Ballina Etiketimet Ledina celo

Etiketim: ledina celo

Topless dhe me minibikini Ledina Çelo “thyen” rrjetin

Ndonëse është 40 vjeçe dhe nënë e dy fëmijëve, Ledina Çelo vijon të mbetet një prej femrave më sexy të showbiz-it shqiptar dhe këtë,...

Ledina Çelo na tregon se si ishin gocat e Tiranës 25...

Ledina Çelo është pa diskutim një nga këngëtaret e njohur shqiptare të viteve ’90 –’00, por që prej shumë kohës është tërhequr nga muzika,...

Thyen tabutë në Shqipëri dhe bënin namin, 9 VIP-at tani bëjnë...

Ledina Çelo Këngëtarja e famshme prej vitesh është zhvendosur në Gjermani me bashkëshortin, ku ka sjellë në jetë dy fëmijët. Disa kohë më parë Çelo...

Ledina Çelo ngre “temperaturat” në Kroaci

Këngëtarja Ledina Çelo ka ndërruar destinacionin e pushimeve. Pasi kaloi disa ditë në Shqipëri, tashmë ka udhëtuar drejt Kroacisë. Si gjithmonë ajo duket shumë sensuale,...

Ledina Çelo zhvishet në plazhet e jugut, shfaqet në top formë

Ledina Çelo është kthyer në Shqipëri ku po kalon pushimet verore. Pavarësisht viteve që ikin, ajo duket se ka gjetur sekretin e rinisë së përhershme. Këngëtarja e...

FOTO/ Ledina Çelo nis plazhin, por të gjithë e kanë mendjen...

Për këngëtaren Ledina Çelo duket se ka nisur sezoni i plazhit. Ajo ka publikuar një foto në Instastories ku shfaqet duke shijuar rreze dielli. Por...

FOTO/ Një nënë seksi si Ledina Çelo! Ja si pozon pranë...

Pavarësisht se vitet po ecin, Ledina Çelo ka mbetur e njëjta. Njihej si një femër seksi para martesës, pas saj dhe pasi u bë...

FOTO/ Edhe pse 2 herë mami, këngëtarja shqiptare ‘çmend’ me linjat....

Te jesh 2 herë mami dhe të kesh një trup të kalitur dhe seksi është shumë e vështirë dhe e lodhshme. Mesa duket këto...

FOTO/ Ledina Çelo publikon momente intime me bashkëshortin

Ledina Çelo këngëtarja e cila  nuk nguron të ndaj me fansat   imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj. Së fundi ajo ka publikuar disa fotografi ku...

FOTO/ Ledina Çelo ‘ia vjedh’ bikinit këngëtares me famë botërore! Shikoni...

Një palë bikini me qershi na kanë tërhequr vëmendjen së fundmi në disa foto të publikuara nga këngëtarja shqiptare. Bëhet fjalë për Ledina Çelon, që...

EDITORIAL

Kryeministri i “nul-it” dhe mazhoranca e “shul-it”

-Gjykata e Tiranës dhe ajo e Durrësit kanë marrë dje dy vendime që përmbysin gjithëçfarë ka bërë...

FORUM

Artan Fuga: Profesorët e degraduar

Nga Artan Fuga - "Ta gëzojnë" profesorët dhe profesorët e asociuar ligjin që Kuvendi i sotëm jolegjitim aprovoi...

Një dramë që e dëmtoi Kosovën

Nga: Enver Robelli Para një viti Presidenti i Kosovës, i përkrahur nga kryeministri i Shqipërisë dhe që të...