E enjte, Qershor 20, 2019
Ballina Etiketimet Lecce

Etiketim: lecce

Heroinë nga Turqia e Shqipëria në Itali, goditet organizata me 16...

20 persona kanë përfunduar në prangat e policisë italiane të akuzuar për importin, posedimin dhe shpërndarjen e sasive të mëdha të drogës, përfshirë marihuana,...

Droga në Lecce, Nishani: Krimi vazhdon punën, asnjë shpjegim nga qeveria...

Ish-presidenti Bujar Nishani ka reaguar pas sasisë së 500 kg drogë që u kapën dje në Lecce të Italisë, ku mes 4 të arrestuarve,...

Kapet 277 kg drogë shqiptare për në Leçe, pranga 4 shqiptarëve

Droga nuk ka të ndalur, ku çdo ditë nuk mungojnë sasi të mëdha të sekuestruara. Një tjetër gomone me kanabis nisur nga Shqipëria është...

EDITORIAL

Sondazhi Fevziu/ 79 për qind e popullit mendon se po shkojmë në përplasje

Në emisionin "Opinion" te Blendi Fevziut në Tv Klan mbrëmë u debatua rreth fillimit të përplasjeve mes...

FORUM

Pas përgjimeve. Andi Bejtja: Organizata kriminale “Mos e rruj K….”

Nga Andi Betja - Te gjithe qoftet e Bild ku Rilindja del tamam si nje organizate kriminale, (fatmiresisht...

Apeli i Veton Surroit: Shqipëria po shkon drejt humnerës

Nga Veton Surroi Po të ishte Shqipëria ndërmarrje ekonomike me aksione në bursë ndërkombëtare, menaxhmenti i saj do...