Ballina Etiketimet Lebron James

Etiketim: Lebron James

LeBron “shtang” kampionët e NBA me perlën e tij të parë

LeBron James kaloi nga Cleveland në Lakers këtë verë duke i entuziazmuar të gjithë tifozët të cilët prisnin që lojtari më i mirë i...

Sekretari amerikan i arsimit, LeBron James “emërohet” me peticion

Më shumë se 10,000 njerëz kanë nënshkruar një peticion ku i bëhej thirrje sekretarit të tanishëm të arsimit në SHBA, Betsy DeVos të zëvendësohet...

Nga një “fenomen” te tjetri, Lebron Xhejms i mahnitur nga “mrekullia”...

Mrekullia e Cristiano Ronaldo-s në sfidën kundër Juventusit ka bërë xhiron e botës dhe të mrekullkuar nuk janë vetëm personalitete të futbollit, por edhe...

LeBron James në historinë e NBA, Cavalier ngjitet i treti

Pas humbjes shokuese në fushën e Miami, Clevand Cavalier është rikthyer tek fitorja, me skuadrës nga Ohajo që mposhti me rezultatin 118-105 Charlotte Hornest....

LeBron James në historinë e NBA, arrin në kuotën e 30...

LeBron James futet në historinë e koshit amerikan. Ylli i Cleveland Cavaliers tregoi dhe njëherë se është në supërformë fizike, edhe pse numrat e...

Sportistët më të pasur

Teksa tifozët mburren me cilësitë e tyre sportive ata vetë mburren me milionat që fitojnë, madje garojnë me njëri-tjetrin edhe në planin financiar. Revista...

EDITORIAL

Kryeministri i “nul-it” dhe mazhoranca e “shul-it”

-Gjykata e Tiranës dhe ajo e Durrësit kanë marrë dje dy vendime që përmbysin gjithëçfarë ka bërë...

FORUM

Artan Fuga: Profesorët e degraduar

Nga Artan Fuga - "Ta gëzojnë" profesorët dhe profesorët e asociuar ligjin që Kuvendi i sotëm jolegjitim aprovoi...

Një dramë që e dëmtoi Kosovën

Nga: Enver Robelli Para një viti Presidenti i Kosovës, i përkrahur nga kryeministri i Shqipërisë dhe që të...