E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Landi

Etiketim: landi

Landi tregon historinë frymëzuese

Landi Hysi, është nga ata artistët që kanë vite në skenë por kurrë mëndjemadh. Këtë e ka treguar shpesh me postimet në rrjetet e...

Landi feston ditëlindjen, Armiri e uron me fjalët prekëse të Dr.Florit

Grupi i njohur West Side Family prej vitesh ka sjell një sërë histesh që dëgjohen dhe pëlqehen nga të gjithë. Pas largimit të Dr. Florit,...

FOTO/ “Sot 40” – Landi kujton Dr. Florin

E kush nuk ka dëgjuar të paktën një këngë të Dr.Florit i cili prej vitesh nuk është më mes nesh. Ditën e sotmë Dr.Flori do...

Landi kujton Dr. Florin me postimin prekës. Sot do ishe 40...

Këngëtari shumë i dashur i publikut shqiptar Dr. Flori u nda nga jeta në moshën 35 vjeçare, në nëntorin e vitit 2014. Lajmi tronditi...

Sot ditëlindja e Dr.Florit, Landi paralajmëron surprizën: Duke punuar për dhuratën...

Dita e sotme është një ditë e shënuar për familjen dhe miqtë e artistit të ndjerë Dr. Flori. Sot, më 28 shkurt, Florian Kondi...

Epoka e Merkelit nuk po merr fund

Natyrisht që rezultatet në zgjedhje në landin e Meklenburg-Forpomeranisë janë shuplakë e rëndë, por me siguri ato nuk janë fundi i epokës së Angela...

EDITORIAL

Sajmir Tahiri, shantazh Ramës dhe kryeministri e “dënon” me “shërbim prove”!

Çështja më kriminale e trafikut të drogës dje zyrtarisht është e mbyllur. Dhe duke mbyllur çështjen "Tahiri"...

FORUM

Bujar Nishani: Dje, prova më e fortë e kapjes së Drejtësisë nga Mafia dhe krimi i organizuar

Nga Bujar Nishani -  Dje, pushteti i drejtësisë tentoi t’u thotë shqiptarëve se nuk ka prova për ish-ministrin e akuzuar...

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com