Ballina Etiketimet Lajme nga shqiperia

Etiketim: lajme nga shqiperia

Flutura Açka, poezi për Edi Ramën: Ti kamikazi cullak

Nga Flutura Açka/Të zgjohesh një të shtunë larg, dhe ta gjesh Atdheun tënd të shqyer tejkanatësh në katër faqe shkrim të gazetës më të...

Gazeta “Koha Jone” 29 Prill 2016

Gazeta “Koha Jone ” 28 prill 2016

Gazeta “Koha Jone” 27 Prill 2016

Gazeta “Koha Jone” 26 Prill 2016

Gazeta “Koha Jone” 24 Prill 2016

Gazeta “Koha Jone ” 23 Prill 2016

EDITORIAL

Shkodra dje u dhunua, por akoma nuk është dorëzuar!

Kryeministri e ka ndarë mendjen për t’i poshtëruar shkodranët, duke përdorur policinë dhe shantazhin. Rilindja do nxjerrë...

FORUM

“Thesi” i Edi Ramës nxjerr vetëm kriminelë, trafikantë, oligarkë…

Nga Kastriot Islami Edi Rama sa herë fut dorën në ‘thes’ nxjerr; i) kriminel a trafikant; ii) të...

Mihali i Qeparoit

Nga Auron Tare Mihali i Qeparoit (pjesa e dyte) Tani qe gjakrat u qetesuan pas incidentit te Porto Palermos...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com