E dielë, Shtator 15, 2019
Ballina Etiketimet Kylie Jenner

Etiketim: Kylie Jenner

Publikoi foton nudo me të dashurin, zbulohen imazhe të tjera “hot”...

Pak ditë më parë, Kylie Jenner, dhe partneri i saj, Travis Scott, ndezën rrjetin me një foto të publikuar në “Instagram”. Kylie shfaqej e përqafuar...

Personi i panjohur “tmerron” familjen Kardashian-Jenner

Një person i panjohur ka shkaktuar panik në familjen Kardashian-Jenner pasi ka tentuar të hyjë më dhunë në shtëpinë e Kim Kardashian dhe Kylie...

Milarderja Kylie Jenner tërësisht nudo për Playboy

Ylli i televizioneve Kylie Jenner ka pozuar tërësisht nudo për numrin e ardhshëm të revistës Playboy. Miliarderja, që ka një pasur prej 1 miliardë dollarë...

Kylie Jenner dhuron 750 mijë dollarë

Kylie Jenner po e përdor platformën e saj si një personazh i famshëm për një kauzë të mirë. Teksa ishte e ftuar në sezonin...

Kylie Jenner përballet me Tygan dy vite pas ndarjes, çfarë ndodhi...

Kylie Jenner dhe ish i dashuri i saj, reperi i njohur Tayga janë përballur në të njëjtën festë. Ata ndoheshin në të njëjtin club,...

Kylie Jenner po urrehet nga të gjithë, kjo është arsyeja

Kylie Jenner u bë kryeqendra e rrjetit për shkak të këpucëve që bleu në një dyqan luksoz.Ndërkohë që shumë emra të njohur po përpiqen...

Kylie Jenner tregon dollapin gjigand të këpucëve

Kështu duke treguar blerjet e ditës, dy palë këpucë me majë nga Balenciaga dhe një palë sandale të sheshta Gucci, themeluesja e “Kylie Cosmetics”...

Fansat për Kylie Jenner: Blen këpucë kur Amazona po digjet

Kylie Jenner u bë kryeqendra e rrjetit për shkak të këpucëve që bleu në një dyqan luksoz. Ndërkohë që shumë emra të njohur po...

FOTO dhe VIDEO/ Brenda festës së “çmendur” të ditëlindjes së miliardieres...

Kylie Jenner feston ditëlindjen. Këtë 22-vjetor ajo ka zgjedhur ta festojë pranë miqve dhe familjarëve të saj në një jaht super luksoz në Capri. Pamjet e...

Kylie Jenner gati të bëhet nuse

Kylie Jenner po përgatitet për 22-vjetorin e lindjes në jahtin 250 milion dollarësh në bregun italian. Por duket se do jetë festë më e...

EDITORIAL

Kancelarja gjermane Merkel i vendos kushte të reja kryeministrit Rama

Vendimi për çeljen ose jo të negociatave me 18 tetor do të varet nga qëndrimi që mban...

FORUM

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...

Rama në Berlin, për negociatat apo si tregtar pikturash?

Qeveria dhe Partia Socialiste kanë më shumë se dy javë që reklamojnë vizitën e kryeministrit në Gjermani....
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com