E hënë, Dhjetor 9, 2019
Ballina Etiketimet Kushte mizerabel

Etiketim: kushte mizerabel

Jashtë afateve dhe tregtim në kushte mizerabel, AKU asgjëson 21 ton...

Jashtë afateve të skadencës, pa dokumentacionin përkatës si dhe tregtim jashtë kushteve të duhura. Sipas raportit javor AKU ka bllokuar 3 ton ushqime, janë asgjëruar...

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...