E mërkurë, Nentor 20, 2019
Ballina Etiketimet Kumbulla

Etiketim: kumbulla

Mediat italiane vlerësojnë lart Marash Kumbullën dhe Berishën

Futbollistët shqiptarë nuk janë vetëm për numër në Seria A, madje ata jane mes më të spikaturëve. Portali i njohur “tuttomercatoweb”, duke përfituar nga...

Gazetari italian, Mura: Kumbulla është më i mirë se “ylli’ i...

U ble për shifrën e 75 milionë eurove por Matthijs De Ligt nuk ka arritur ende të shfaqë aftësitë e tij më të mira...

Bogdani: Kumbulla luan si veteran, e dija që do të arrinte...

Trajneri i kombëtares U-19, Erjon Bogdani së fundmi ka dhënë një intervistë për “Calciohellas”, duke komentuar formën fantastike të Marash Kumbullës në Seria A...

Bogdani: E dija që Kumbulla do afirmohej shpejtë, Juve s’e ka...

Erjon Bogdani, ish-sulmuesi i kombëtares sonë në karrierën e tij ka veshur edhe fanellën e Hellas Veronës vetëm për një sezon. Ai së fundmi...

NOTAT/ Serie A, Kumbulla legjionari më i vlerësuar, zhgënjen Strakosha

Aktivizimi me Kombëtaren pati një ndikim të madhe teksa disa legjionarë, si Hysaj i cili nuk u grumbullua nga trajneri C.Ancelotti në sfidën kundër...

500 mijë euro drogë mes kumbullave, kapet i riu shqiptar (Emri)

Karabinierët e Stacionit të Policisë në Teano, në lokalitetin e “Pasarelle”, gjatë një shërbimi që synonte zbulimin e krimeve në lidhje me drogën, kanë...

Përfitimet shëndetësore nga kumbullat

Kumbullat janë ndër frutat më të preferuara të kësaj stine. Ato janë shumë të mira për kapsllëkun dhe problemet me tretjen. Duke qenë se...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Luan Rama: Kosova brenda Serbisë, një postim provokativ dhe fyes i Kryeministrit të Shqipërisë!

Nga Luan Rama* - Nuk është një lapsus. Nuk është as ndonjë gabim prej pakujdesisë, publikimi në faqen...

Reformë e denjë për gishtin e Boschart

Nga Ylli Manjani - Shihni me vemendje se për çfarë reforme zgjedhore po zihen. Halli më i madh...