E hënë, Nentor 18, 2019
Ballina Etiketimet Kultivonte kanabis

Etiketim: kultivonte kanabis

Kultivonte kanabis në pronën e tij, pranga 59-vjeçarit në Vlorë

Një 59-vjeçar është arrestuar në fshatin Mallkeq të Vlorës pas informacioneve të marra nga policia se ky shtetas kultivonte bimë narkotike në pronën e...

Po kultivonte kanabis pranë banesës, arrestohet 26-vjeçari

Policia në Pukë ka arrestuar një shtetas në tentativë për të kultivuar bimë narkotitke. Mësohet se u arrestua në flagrancë shtetasi G. M. 26...

EDITORIAL

Presidenti fillon çmontimin e mafies së RILINDJES

-Ilir Meta ka vendosur që të thërrasë në takim për t’u konsultuar ish-presidentët e Republikës, ish-ministrat e...

FORUM

VOA: Korrupsioni dhe taksat, pengesë për investimet e huaja

Investimet e huaja në Shqipëri shumë shpejt pritet të hyjnë në një fazë vështirësie. Dy projektet e...

Xhafaj reagon për Gjykatën Kushtetuese

Ish-ministri Fatmir Xhafaj, ka reaguar në lidhje me debatin mes presidentit dhe mazhorancës për plotësimin e Gjykatës...