E martë, Korrik 23, 2019
Ballina Etiketimet Kukes

Etiketim: Kukes

Kukësi nën vëzhgimin e kamerave

Në qytetin e Kukësit janë instaluar kamera sigurie. Sipas Policisë së Shtetit, ky sistem monitorimi do të funksionojë 24 orë dhe kontrollohet nga policia...

Kuksianët në këmbë kundër Edi Ramës

Kanë nisur përplasjet mes qytetarëve të Kukësit që kundërshtojnë vizitën e kryeministrit Edi Rama në këtë qytet dhe policisë. Kanë nisur përplasjet mes qytetarëve të...

Nga qendra tek aeroporti, ç’do ndodhë në takimin e Ramës në...

Partia Demokratike në Kukës ka vendosur të protestojë pasditen e sotme, teksa kryeministri Edi Rama do të mbajë takimin e fundit elektoral. “BalkanWeb” ka siguruar shkresën...

”Tubim urgjent në Kukës”, PD kërkon leje për 8 orë (Foto)

Paditen e kësaj të marte, kryeministri Edi Rama, do të vijojë fushatën elektorale në qytetin e Kukësit, ndërsa PD-ja ka kërkuar njëkohësisht të mbajë...

Vendimi i KQZ-së për ndryshimin e KZAZ-së, detaje të reja nga...

Pas vendimit të KQZ-së për kalimin e KZAZ-së në ambientet private, në Kukës kanë filluar përgatitjet për ngritjen qendrës së numrimit të votave . Kjo...

Sulmuan KZAZ-në nr11 në Kukës, jepen sot masat e sigurisë për...

Në orën 10:00 kanë mbërritur në ambientet e gjykatës së Kukësit katër personat e arrestuar, mes tyre tre punonjës të bashkisë dhe një qytetar. Jashtë...

Tensionet në KZAZ-të në Tropojë e Kukës, ndalohen 2 persona të...

Policia e Tropojës dhe Kukësit ka vënë në pranga dy persona të akuzuar e të shpallur në kërkim për ngjarjet e ndodhura në KZAZ...

VIDEO/ Nuk ka zgjedhje në 30 qershor, edhe në Kukës hiqen...

Edhe në Kukës qytetarët ja kanë dalë që të çlirojnë KZAZ-në duke hequr materialet zgjedhore. E ruajtur me forta të Ndërhyrjes së Shpejtë dhe pas...

Protestuesit i vënë kavon derës së KZAZ-së dhe djegin goma, policia...

Protestuesit në Kukës duket se janë nga më të vendosurit për largimin e materialeve zgjedhore nga KZAZ-ja në zbatim sipas tyre, të dekretit të...

3 milion euro për transformimin e spitalit rajonal të Kukësit (Video)

Në spitalin rajonal të Kukësit ka nisur puna për ndërtimin e maternitetit dhe spitalit të ri të urgjencës dhe kirurgjisë. Ministrja e Shëndetësisë dhe...

EDITORIAL

Andi Bejtja: Ja sa mirë e parashikoi Komisioni i Venecias, Reformën në Drejtësi

Gazetari dhe analisti i njohur Andi Bejtja në një shënim në profilin e tij në facebook, në...

FORUM

Koalicioni Qytetar për Shqipërinë jep rrugëzgjidhjen për reformën në drejtësi

3 vjet pas Reformës Soros në Drejtësi (si garantuesi i pushtimit të Shqipërisë nga kanceri Soros) Koalicioni...

Agim Nesho: Departamenti i Shtetit braktis demokracinë në Shqipëri

Nga Agim Nesho (Ish-ambasador në OKB dhe në SHBA. Shkrimi është botuar në revistën amerikane Foreign Policy) Shumë është...