Ballina Etiketimet Kufijte

Etiketim: kufijte

VIDEO/ Ja si kanë ndryshuar kufijtë pas dy luftrave botërore, Shqipëria...

Në Luftën e Parë Botërore e cila ka zgjatur nga viti 1914 deri më 1919, kanë marrë pjesë 32 kombe. Këto konflikte kanë transformuar...

“Ndryshimi i kufijve në Ballkan garanton paqe të përhershme”

Një analizë që mban emrin e Timothy Less botuar në revistën “Foreign Affairs” është e mendimit se ndryshimi i kufijve në Ballkan mund të...

Berisha kundër Ramës për sirianët: Këtë akt e bënin etërit e...

Ish-Kryeministri Sali Berisha është shprehur kundër vendimit të Kryeministrit Edi Rama për mbylljen e kufijve ndaj refugjatëve të Lindjes së Mesme. Berisha shkruan në...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...

Rama po e spastron Shqipërinë nga shqiptarët

Nga: Belind Këlliçi Edi Rama po e spastron Shqipërinë nga Shqiptarët! Pasi e mbushi parlamentin, qeverinë, pushtetin lokal...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com