Ballina Etiketimet Kufi

Etiketim: kufi

Refugjatët vijnë në Shqipëri, forcat speciale DELTA i bllokojnë në kufi

Refugjatët nuk dorëzohen derisa të shkojnë në destinacionet që kanë si pikësynim. Lidhur me këtë, informacionet e fundit që vijnë, bëjnë me dije se...

Këngëtarja shqiptare kapet me drogë në kufi

Në pranga të policisë kufitare ka rënë Këngëtarja shqiptare, e cila u kap me drogë të llojit kanabis duke tentuar të kalojë kufirin. Fjala është...

Radhë në Morinë, 10 mijë kosovarë hyjnë në Shqipëri (VIDEO)

Mijëra kosovarë janë nisur drejt Shqipërisë për të pushuar. Për shkak të ngarkesës së madhe në piken kufitare të Morinës në Kukës është duke...

EDITORIAL

ZYRTARE/ “Venecia” tërhiqet: Presidenti Meta nuk ka “tejkaluar kompetencat”

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar sot pas publikimit të opinionit zyrtar të Komisionit të Venecias...

FORUM

Negociatat janë shpresa jonë

Nga Ylli Manjani - Lutem çdo ditë me shpresë që dikush diku atje lart të dëgjojë. Mbase i...

Ta bëjnë këtë vend normal apo ta lënë siç është

Nga Veton Surroi LVV-ja dhe LDK-ja kanë para vetes vetëm një alternativë: ta bëjnë këtë vend normal apo...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com