E mërkurë, Nentor 13, 2019
Ballina Etiketimet Kthesa e Kamzës

Etiketim: kthesa e Kamzës

Aksident tek Kthesa e Kamzës, përplasen në seri tre automjete

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë, ku janë përfshirë tre automjete. Mësohet se një Ford, një Benz dhe një Fiat janë përplasur...

Shpërthen “Benzi” i 26-vjeçarit në Tiranë, mister shkaqet

Një automjet ka shpërthyer në flakë pasditen e sotme në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur tek kthesa e Kamzës rreth orës 19:00. “Tek kthesa e Kamzës...

EDITORIAL

Kryeministri Edi Rama i mori të gjitha pushtetet!

-PS ka marrë dje nën kontroll pushtetin më të rëndësishëm në një shtet, që është Gjykata Kushtetuese....

FORUM

Magna Grecia, Magna Carta dhe Magna Ulsi

Nga Oerd Bylykbashi (Shenime nga “Ditari i Perlave ne Drejtesi”) Greket antike lane nje trashegimi te madhe ‎kulturore jo...

Kastriot Islami: Reforma e dështuar…

Nga Kastriot Islami Reforma zgjedhore duket se ka dështuar fatkeqësisht pa nisur, sepse mbi të gjitha, Rama s’është...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com