E dielë, Korrik 21, 2019
Ballina Etiketimet Ksamil

Etiketim: ksamil

Dhurata që u kthye në tragjedi, nëna ruse: Skafi skëterrë, pashë...

Tatjana Roik kishte zgjedhur Ksamilin që t’ia bënte surprizë së bijës, për të festuar 15-vjetorin e saj por festa e adoleshtenes u kthye në tragjedi...

Dosja e Prokurorisë/Vdekja e 15-vjeçares në Ksamil, autori: Lëviza me skaf...

Disa ditë pas tragjedisë në Ksamil, ku turistja 15-vjeçare humbi jetën, si pasojë e goditjen nga një skaf. Policia ka vënë në pranga pronarin...

Ksamil/Bllokohen vrasësit në det, 65 skafe e motora uji

Ndarja tragjike që i mori jetën 15-vjeçares ruse që humbi jetën në detin e Ksamilit, ka bërë që institucionet lokale në Ksamil në bashkëpunim...

E frikshme, pushuesi tregon se si vdiq turistja ruse në Ksamil:...

Ngjarja e rëndë që ndodhi në Tre ishujt në Ksamil, ku një e re ruse u nxor e vdekur nga deti, ka prekur mbarë...

Luan Rama reagon për ngjarjen në Ksamil: Kohë turizmi-bilanc lufte

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Luan Rama ka reaguar për mbytjen e 17-vjeçares ruse në Ksamil. Ai nëpërmjet një statusi në faqen e...

Ishujt e Ksamilit mbushen me rërë për plazhe të reja, Tare:...

Vija bregdetare e Ksamilit ka veçantinë se nuk është e mbushur me ndërtime apo lokale si pjesa tjetër e vijës bregdetare të vendit. Mirëpo, një...

Skandal në ujërat e Ksamilit, anijet greket derdhin në det mbetjet

Skandal në ujërat e Ksamilit. Këto që shikoni janë mbetjet e anijeve greke lëna në ujërat e Ksamilit në kulmin e sezonit turistik. Kujtojmë...

Rama thotë “mirëmëngjes” me këtë pamje (FOTO)

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që të ndajë mëngjesin e sotëm me ndjekësit e tij në ‘Facebook’ imazhe nga plazhi i Ksamilit. Në mesazhin...

Denoncimi/Ja si po blihen votat në Ksamil…

Lëvizja Socialiste për Integrim Sarandë denoncon me forcë një akt kriminal që mban firmën e rilindjes. Sipas LSI dega Sarandë, akti i rëndë është duke...

6 të shqëruar për vrasjen e Agron Xhezairit në Ksamil, policia...

Policia e Sarandës ka shoqëruar të pakën 6 persona për vrasjen e 53 –vjeçarit Agron Xhezairi. Ai u qëllua me breshëri automatiku në derën e...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...