E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Kryetarja e LSI

Etiketim: Kryetarja e LSI

Kryemadhi: Opozita fiton zgjedhjet dhe me Ramën kryeministër

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi deklaroi sot në emisionin “Tempora” në Ora News se opozita i fiton zgjedhjet kundër Edi Ramës edhe duke qenë...

Kryemadhi: Protesta e Teatrit demaskoi grabitjen e Edi Ramës

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, e ftuar në emisionin “Tempora” në “Ora News” deklaroi se protesta e artistëve për teatrin demaskoi mënyrën sesi Edi...

Kryemadhi: Nuk ulemi në tavolinë, pa u dënuar autorët e dosjeve...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, në një prononcim për emisionin “Opinion” në Tv Klan, deklaroi se nuk mund të ketë negociata me qeverinë, pa...

Kryemadhi: Më 8 korrik të gjithë bashkë për një Shqipëri Europiane....

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi shprehet se opozita është në këtë betejë për ti dhënë fund tranzicionit 30-vjeçar të vendit. Në një postim në Facebook,...

Kryemadhi, Ramës: Të pret fund i keq. Rrahja e vajzave dhe...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, në një reagim të ashpër për incidentet që kanë ndodhur sot në gjithë vendin, i kujton kryeministrit Edi Rama...

Kryemadhi: Raporti i KE, një arsye më shumë për të mos...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka reaguar për progres-raportin e Komisionit Europian. Në një postim në Facebook, Kryemadhi shprehet se raporti tregon që edhe...

Kryemadhi: Rama ta harrojë, nuk ka zgjedhje si në kohën e...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi deklaroi sot në një takim me strukturat e LSI, në Njësinë Nr. 8 në Tiranë, se zgjedhje si në...

Kryemadhi për VOA: Rama ka kapur institucionet, duhet pakt kombëtar

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi në një intervistë për “Zërin e Amerikës” veç situatës aktuale në vend dhe protestave të opozitës foli edhe për...

Kryemadhi takim me gjimnazistët në Tiranë: LSI do të dyfishojë buxhetin...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka zhvilluar sot një takim me një grup gjimnazistësh në Tiranë. Me të rinjtë, kryetarja e LSI ka diskutuar...

“PS po përgatitet për zgjedhjet e parakohshme në fund të muajit...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, në një intervistë për “Opinion” deklaroi sot se Partia Socialiste po përgatitet për zgjedhje të parakohshme në muajin maj. “Partia...

EDITORIAL

Presidenti në Pezë: Të lemë interesat afatshkurtëra dhe të bashkohemi për Kombin

Nga Peza ku sot u festua 77 vjetori i Konferencës së Pezës, Ilir Meta dha një mesazh...

FORUM

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...

Andi Bushati: “Hap frigoriferin dhe shiko Ramën”, strategjia e normalizimit të vesit

Nga Andi Bushati - Kushdo që i ka hedhur një sy të vëmendshëm mediave të kësaj të hëne,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com