E martë, Nentor 12, 2019
Ballina Etiketimet Kryetari i PD-së

Etiketim: Kryetari i PD-së

Basha: Katër oligarkët e Ramës po vjedhin gjithçka

Kreu i PD, Lulzim Basha ka nisur sot turin e bashkëbisedimeve me qytetarët. Ndalesa e parë ishte qyteti i Elbasanit, ku kreu i PD-së...

Diskutimet në media për marrëveshje PS-PD, reagon Basha: Gënjeshtra dhe sajesa

Kryetari i PD-së, Sali Basha ka reaguar në mbrëmje “Twitter” lidhur me sulmet mediatike ndaj opozitës. Basha thotë se këto sulme vijnë sot nga Hyzmeqarët...

Presidenti Ilir Meta pret në takim Lulzim Bashën

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ishte në një takim me Kreun e Shtetit, Ilir Meta në Presidencë. Takimi sapo ka përfunduar. Tema e takimit nuk...

Kryetari i PD-së në Shkodër: Policia të ndalojë arrestimet e protestuesve

Kryetari i Partisë Demokratike në Shkodër, Xhevdet Amuli, ka deklaruar se në këtë qytet po kryehen një mori arrestimesh. Ndër të tjera Amuli deklaron...

Basha letër Prokurorisë: Po bëni propagandë politike

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha i ka nisur një letër Prokurorisë së Tiranës ku i shpjegon arsyet e mosparaqitjes për tu njohur me hetimet...

Basha: Në ish-Bllok marrin më shumë ndihmë ekonomike se në Pakuqan

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka nisur një takim me qytetarët në Paskuqan, duke shkuar vetë për të folur me ta në bizneset e...

Projektet fasadë, Basha: Paratë të investohen në arsim

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, u shpreh në Twitter se: ''Paratë e projekteve fasadë që pasurojnë Edi Ramën dhe klientët e tij të investohen...

Uashington, Basha pjesë e diskutimit për sfidat e NATO-s (VIDEO)

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha po merr pjesë në eventin e institutit Hudson në Uashingon, një nga më të njohur në botë për politikat...

Basha: Do të nisim turin kundër rritjes së TVSH

https://www.facebook.com/lulzimbasha.al/videos/1660148697369638/ Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka njoftuar sot nisjen e një turi në vend kundër rritjes së TVSH-së. Basha deklaroi se rritja e TVSH...

Lulzim Basha: Rama urdhëron ortakët Tahiri e Shullazi të sintonizohen në...

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka reaguar sot për "teatrin" që u luajt në Gjykatën e Krimeve të Rënda, gjatë dhënies së dëshmisë nga...

EDITORIAL

Spartak Ngjela: SHBA do e flakin Ramën si leckë, u rreshtua me pro serbët kundër Kosovës

Avokati Spartak Ngjela ka kritikuar ashpër qëndrimin e kryeministrit Edi Rama për izolimin e Kosovës nga marrëveshjet...

FORUM

Rama nuk heq dorë nga censura e mediave. Nesër nis diskutimi i ligjeve të kritikuara

Kuvendi i Shqipërisë pritet të fillojë të martën shqyrtimin e dy projektligjeve kontroverse të propozuara nga kryeministri...

22 nëntor 2019, 60 vite gjimnazi “Asim Vokshi”

Tash 60 vjet gjimnazi "Asim Vokshi " pret e përcjell breza nxënësish e mësuesish duke ua lënë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com