E hënë, Dhjetor 9, 2019
Ballina Etiketimet Kryeson mjekësia

Etiketim: kryeson mjekësia

5 universitetet private më të kërkuara, kryeson mjekësia

Të dielën u mbyll raundi i parë i regjistrimit në universitet dhe tendecat e para që kanë dalë nga ky raund tregon se programet...

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...