E mërkurë, Shtator 18, 2019
Ballina Etiketimet Kryeredaktor

Etiketim: Kryeredaktor

Presidenti Nishani shpreh ngushëllimet për ndarjen nga jeta të gazetarit të...

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani u shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjarëve të gazetarit të njohur, pedagogut të shkencave të komunikimit dhe juristit Agim...

Ndahet nga jeta ish-kryeredaktori i gazetës “Koha Jonë”, Agim Nezaj

Është ndarë nga jeta në moshën 54 vjeçare ish-kryeredaktori i gazetës "Koha Jone" analisti dhe pedagogu Agim Nezaj. Ai ka ndërruar jetë në New York,...

Degjenerimi i Kuvendit

  Nga Qamil Xhani/ Buxheti i Shtetit është ligji më serioz që miraton një Parlament. Debati politik i gjithë vitit është i lidhur ngushtë me mënyrën...

Deputeto-terroristët

    Parlamentet e vendeve të Ballkanit dhe Bashkimit Europian, këto ditë i kanë nisur punimet e tyre me një minutë heshtje për viktimat e terrorizmit...

Bankat shqiptare rrezikohen nga borxhlinjtë biznesmenë

      Përsëri FMN, Banka Botërore dhe Banka e Shqipërisë  po bërtasin  më të madhe për rrezikun e falimentimit bankar dhe asfiksimin e krejt ekonomisë shqiptare...

Sot, ndeshja e jetës!

    Sot në “Elbasan Arena” do të jenë sytë dhe zemra e gjithë kombit shqiptar. Shqipëria dhe Serbia do të luajnë ndeshjen kualifikuese për në...

Doshi-Prifti-Ismailaj lojë për 135 milionë euro

    Dje nënkryetari i LSI Ylli Manjani ka treguar fakte dritheruese se gjithë loja politike dhe sulmi ndaj Ilir Metës ka një prapaskenë të mirëkordinuar....

Video tek Fevziu, blof si filmat multiplikativ

Një video e transmetuar dje në “News 24” dhe “Tv Klan”, në vend që të hidhte dritë mbi skandalin e CEZ-it, i ka komplikuar...

Diçka po kurdiset në prapaskenë ndaj Ilir Metës

Përsëri një lojë e madhe po përgatitet kundër Ilir Metës. Nga Rama apo nga Berisha, apo nga të dy së bashku, kjo mbetet për...

Thashethemet e OSBE-së për “200 milionë eurot” e Edi Ramës

  Një raportet konfidencial i dalë nga zyrat e OSBE-së (Organizata për Siguri dhe Bashkëpunim në Europë) ka shkaktuar një situatë të paprecedentë në Shqipëri....

EDITORIAL

Llumi i poshtërsisë ndaj presidentit Ilir Meta

Ilir Meta është vënë në shenjëstren e krejt llumit të politikës dhe medias. Natyrisht sponsorizuar nga një...

FORUM

Atletet, brekushet e zhgarravinat

Nga Kastriot Islami 1.Tre maskat e përdorura në komunikimin publik janë atletet, brekushet dhe zhgarravinat. Përdorimi i këtyre...

Veton Surroi: Porosia për Zgjerimin që jep emërimi i hungarezit Trocsanyi, si Komisioner

Nga Veton Surroi Von der Leyen, me apo pa qëllim, i ka evituar deri tash përgjigjet në pyetjet...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com