Ballina Etiketimet Kryeministria

Etiketim: Kryeministria

Çfarë po ndodh tek Kryeministria? Dhjetëra forca policie me maska e...

Pak minuta para nisjes së protestës së dhjetë të opozitës së bashkuar dhjetëra forca policie kanë rrethuar Kryeministrinë. Efektivët mbajnë në duar maska kundër gazit,...

Video – Protesta e opozitës, makinat e policisë gardh tek Kryeministria

Duhen edhe pak kohë që të nisë protesta e opozitës së bashkuar, e 9-ta në radhë, e cila do të protestojë në bulevardin “Dëshmorët...

Nis marshimi protestë drejt Kuvendit, Basha: Largimi i Ramës, i panegociueshëm

Në përfundim të fjalës së tij në sheshin para Kryeministrisë, kryedemokrati Lulzim Basha i ftoi pjesëmarrësit në marshimin protestë drejt sheshit para Parlamentit. Basha tha...

Pemët dhe bari para Kryeministrisë lagen për të shmangur djegien

Para nisjes së protestës së opozitës, pemët dhe bari para derës së Kryeministrisë janë lagur me ujë nga zjarrfikësja në mënyrë që të shmangin...

FOTO/ Protesta te Kryeministria, por policia blindon Kuvendin

Opozita e bashkuar pritet të zhvillojë sot protestën e 8-të kombëtare në Bulevardi ‘Dëshmorët e Kombit’, me të njëjtën kërkesë, largimin e kryeministrit Edi...

Dy ditë para protestës, gardh metalik te Kryeministria e Parlamenti, shtyllat...

Dy ditë para protestës së opozitës, në godinat qeveritare kanë nisur masat paraprake për sigurimin e perimetrit rrethues. Tek Kryeministria dhe Parlamenti janë vënë...

Nis pastrimi i Kryeministrisë

Pas dy protestave radhazi, grupet e punës së bashkisë janë stacionuar para Kryeministrisë ku po bëjnë pastrimin e fasadës nga boja e hedhur nga...

“Asgjë s’i ndal shqiptarët”, opozita e bashkuar në protestën e 5-të...

Ditën e sotme opozita e bashkuar dhe qytetarët do të jenë sërish para kryeministrisë për protestuar. Por sot, ndryshe nga dita e shtunë, si...

Tensionohet situata, protestuesit hedhin sërish molotov drejt Kryeministrisë

Protestuesit e opozitës kanë hedhur sërish bomba moltov në drejtim të Kryeministrisë. Në një kohë që Lulzim Basha vazhdon fjalimin, dera e Kryeministrisë është përfshirë...

Protestuesit hedhin bojë mbi Kryeministrinë (FOTO)

Mijëra shqiptarë janë bërë bashkë në protestën e katër kombëtare të opozitës kundër qeverisë ''Rama 2''. Protestuesit kanë hedhur bojë mbi kryeministrinë. Simpatizantët kanë qëlluar me...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Analiza e “Bloomberg”: Nuk ka datë për Shqipërinë, BE e lodhur me lindjen

Shpresat e Ballkanit për fillimin e negociatave të pranimit me Bashkimin Evropian janë “në fije të perit”...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani - Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com