E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Kryeministri belg

Etiketim: Kryeministri belg

Kryeministri belg në Tiranë, flet për BE-në dhe krimin

Pas vizitës së Sekretarit të Shtetit për Azilin dhe Emigracionin, në Tiranë ka ardhur kryeministri belg, Charles Michel. Agjenda e kryeministrit belg përfshin takimin...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...