Ballina Etiketimet Kryemadhi

Etiketim: Kryemadhi

Kryemadhi uron besimtarët për Kurban Bajramin: Të fitojmë kohën e humbur!

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Intehrim, Monika Kryemadhi u uron besimtarëve muslimanë shqiptarë festën e Kurban Bajramit. Urimi i plotë i Kryemadhit Gëzuar Kurban Bajramin! Nga zemra...

Kryemadhi: Denar Biba kërcënohet nga Rama me vettingun e bashkëshortes

Kryetarja e LSI,Monika Kryemadhi deklaroi se nuk ka gjyqtar që do të kundërshtojë dekretin e presidentit. Ajo deklaroi se kreu i qeverisë Edi Rama...

Kryemadhi uron Pavarësinë e Amerikës: SHBA, aleati më i madh në...

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste per Integrim, Monika Kryemadhi uron festën e Pavarësisë së Amerikës. Përmes rrjeteve sociale, Kryemadhi thekson se sot SHBA qëndron si aleati...

Kryemadhi në selinë e PD-së, takim me Lulzim Bashën

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi sapo ka mbërritur në selinë e Partisë Demokratike. Kryemadhi ka vizituar selinë e PD kur jemi një orë para mbylljes...

Kryemadhi-Ramës: Në burg mund të gjesh çuna të bukur

E ndërsa parashikonte fatin e kryeministrit Rama në studion e emisionit “Të paekspozuarit” në News 24, pasi një gjë të tillë ia kërkoi drejtuesi...

Dhuna e policisë/ Kryemadhi: Asnjë hap pas! Qëndresa e shqiptarëve nuk...

Dhuna e policisë ndaj protestuesve dhe reprezalja që po ndërmarrin forcat speciale në rrugën “Xhorxh Bush” dhe rrugën e Elbasanit nuk e frikëson opozitën. Kështu...

Nis muaji i Ramazanit, Kryemadhi mesazh urimi për të gjithë besimtarët...

Ditën e sotme besimtarët myslimanë kanë startuar muajin e madhërishëm të Ramazanit, i cili është edhe muaji i agjërimit. Për këtë ka reaguar edhe Kryetarja...

Kryemadhi i hakërrehet Ramës: Koha të largojmë batakçiun e trojeve shqiptare

Në Konventën Kombëtare për shpalosjen e propozimeve kryesore të LSI-së, kryetarja Monika Kryemadhi iu përgjigj Edi Ramës, ndaj të cilit nuk i kurseu akuzat...

Mosbindja civile, Basha në Elbasan, Kryemadhi në Durrës. Ja si do...

Pasdite në 18:00 nis aksioni në 12 qarqet e vendit për bllokimin e akseve kryesore. Ndryshe nga protesta e kaluar ku u bllokuan vetëm...

Kryemadhi: Marrëveshja, rezultat i gjithë agjendës opozitare të mirëorganizuar prej 1...

Pas diskutimesh të shumta prej disa orësh, ka përfunduar mbledhja e Kryesisë së Lëvizjes Socialiste për Integrim e thirrur nga kryetarja Monika Kryemadhi, ku është...

EDITORIAL

Turizëm apo dajak shqiptar?! A ka më “mihal” të tjerë nëpër Shqipëri?

-Skena si ajo e videos që u publikua dje, ku pronari i restorantit terrorizon turistët si në...

FORUM

Gjekmarkaj: Katolikët shkodranë të padisin Edi Ramën për dëmtim të imazhit

Analisti Agron Gjekmarkaj është i bindur se mbështetja për Partinë Socialiste në Shkodër është akoma edhe me...

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com