Ballina Etiketimet Krujës

Etiketim: Krujës

EMRAT/ “Zbuluan parcelën me kanabis të Artur Bushit, policia fsheh krimin...

Disa të arrestuar, mes tyre edhe një polic për shkak se zbuluan një parcelë me kanabis që i përkiste kreut të bashkisë së Krujës,...

Kaloi Vettingun, IKP ankimon vendimin për kryegjyqtaren e Krujës

Komisioneri Publik ka ankimuar vendimin për kryegjyqtaren e Krujës, Alma Kolgjoka. Ankimimi është bërë në Kolegjin e Posaçëm të Apelimit të Gjykatës Kushtetuese. Njoftimi i...

Mbërrin në prokurori Artur Bushi

Ka mbërritur në Prokurorinë e Tiranës kryebashkiaku i Krujës, Artur Bushi. Kryebashkiaku pritej në prokurori që në orën 10:00. Bushi është thirrur për t’u pyetur për...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Analiza e “Bloomberg”: Nuk ka datë për Shqipërinë, BE e lodhur me lindjen

Shpresat e Ballkanit për fillimin e negociatave të pranimit me Bashkimin Evropian janë “në fije të perit”...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani - Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com