E hënë, Shtator 16, 2019
Ballina Etiketimet Kristiano Ronaldo

Etiketim: Kristiano Ronaldo

I theu hundën në stadium, si e befasoi Kristiano Ronaldo tifozen

Kishte kërkuar që ta ftonte për darkë dhe shpresonte që të ndodhte kështu, por gjithsesi duhet të mbetet e kënaqur. Një takim në Kontinasa...

Historia hap dyert, Ronaldo përgatitet të thyejë rekorde

Kristiano Ronaldo arriti në Juventus këtë verë dhe tashmë po tregon të gjithë cilësitë që ai zotëron. Në 12 ndeshje në Seria A, ylli...

Gazetarja që po çon Ronaldon në burg, e martuar me një...

Gruaja që ka akuzuar futbollistin Christiano Ronaldo për përdhunim, ka qenë e martuar me një shqiptar. Gazeta gjermane, Der Spiegel, shkruan se Kathryn Mayorga...

Humor me fotot e Ramës

Fotografia e Edi Ramës me Kristiano Ronaldon ka shkaktuar mjaft reagime në rrjetet sociale. Një pjese të kritikëve nuk u ka pëlqyer frekuentimi nga...

Kueiroz: Futbolli nuk ka lindur me Kristiano Ronaldon

Sipas spanjollëve të “AS”, Kristiano Ronaldo dhe Rikardo Kuarezma nuk u afruan të takonin Karlos Kueirozin në përfundim të ndeshjes. Për ata që kishin...

Ronaldo drejt largimit nga Reali, ku do të shkojë ylli portugez...

Kristiano Ronaldo me shumë mundësi do të largohet nga Reali i Madridit gjatë kësaj vere, por ai duhet të mendohet mirë për destinacionin e...

Ronaldo qëndron te Reali, por ka një kusht të frikshëm për...

Kristiano Ronaldo pas fitimit të Champions League lëshoi një mesazh të fortë për Fiorentino Perez, duke paralajmëruar largimin. Ylli portugez, sipas agjencisë së lajmeve...

PSG i rikthehet “fiksimit të vjetër”, 45 milionë euro në sezon...

PSG nuk kërkon të humbasë kohë, kur bëhet fjalë për yje. Klubi francez së fundmi ka rikthyer interesimin për Kristiano Ronaldon. Mungesa në prezantimin...

Zbulohen arsyet se përse Ronaldo kërkon të largohet nga Reali

Kristiano Ronaldo është i bindur se do të largohet nga “Santiago Bernabeu” këtë verë. Pas përfundimit të ndeshjes finale të fituar mbrëmë ndaj Liverpulit...

Ronaldo konfirmon largimin: Nuk është çështje parash, vendimi pas një jave

Kristiano Ronaldo do të largohet gjatë kësaj vere nga Real Madridi. Sulmuesi portugez dha lajmin e bujshëm menjëherë pas fitores së Championsit të tretë...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Albanofobia në Itali-Situatë në përmirësim

(Fragment nga libri, BALLKANI-Diplomacia e munguar) Prof. Lisen BASHKURTI - Albanofobia është shtrirë edhe përtej Adriatikut, pra në shtetin...

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com