E dielë, Shtator 15, 2019
Ballina Etiketimet Krishtlindje

Etiketim: Krishtlindje

Stafit të një hoteli nuk i pritet, vendosin përpara kohe pemën...

Krishtlindjet janë 107 ditë larg por ka disa njerëz që kanë nisur që tani ta ndjejnë atmosferën e festave. Kështu, stafi i një hoteli ka...

Melissa Satta, Krishtlindje me miqtë dhe pa Boateng

Kriza e njoftuar nga gazetat është ekspozuar edhe në rrjetet sociale. Melissa Satta ka kaluar Krishtlindjen larg nga Kevin Prince Boateng. Pas dy vitesh dashuri...

E njohu kur ishte 13 vjeç, Babagjyshi i propozon për martesë...

Dëshira e një Babagjyshi për Krishtlindje është bërë realitet. Babagjyshi nga qyteti Saint George, Utah, i propozoi për martesë gruas, të cilën e kishte njohur...

Armiqësi mes kunatave? Meghan dhe Kate kalojnë Krishtlindjet së bashku

Princi Harry dhe Meghan festuan Krishtlindjen e tyre të parë si një çift i martuar. Ata kaluan festat së bashku me Princi William dhe...

Video emocionuese, takimi i ushtarakut shqiptar me familjen pas 6 muajsh...

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka ka publikuar këtë të martë një video emocionuese ku shfaqet rreshteri Ervin Todo teksa takohet me gruan dhe fëmijët...

Krishtlindje me dëborë në Shkodër, bllokohen disa zona

Shkodra e ka pritur Lindjen e Krishtit këtë vit e zbardhur. Në Bogë të Shkodrës, reshjet e dëborës kanë qenë të dendura dhe kanë...

7 ngjarjet historike që kanë ndodhur në Krishtlindje

Krishtlindja është parë tradicionalisht si një kohë për t’u mbledhur si familje, për të shkëmbyer dhurata dhe për të shkuar në Kishë, kjo festë...

Arbana Osmani në krahët e Babagjyshit, feston Krishtlindjet më të ëmbla

Moderatorja shumë e dashur për publikun Arbana Osmani së shpejti do të nis emisionin e saj ‘Dua të të bëj të lumtur’ një program...

Krishtlindje të “nxehta” në Australi

Mijëra njerëz kanë përfituar nga moti i përsosur i verës për tu vendosur në disa nga plazhet më të njohura të Australisë për të...

Korça “vishet” nga bora natën e Krishtlindjeve

Dëbora e ka "veshur" me bardhësinë e saj qytetin e Korcës  natën e Krishtlindjeve. Pak para mesnate, teksa zhvillohej mesha me rastin e Krishtlindjeve nisen...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com