E shtunë, Shtator 21, 2019
Ballina Etiketimet Krimit

Etiketim: krimit

Shkup: Formohet ekipi për luftë kundër krimit dhe korrupsionit

Qeveria e Maqedonisë së Veriut ka vendosur për formimin e një ekipi operativ për luftë kundër krimit të organizuar dhe korrupsionit. Ekipi do të...

Pasuritë e krimit e korrupsionit – Sekuestrohen 31 milionë euro asete,...

Për periudhën janar nëntor të vitit të shkuar janë sekuestruar në total 31 milionë euro të përfituara përmes aktiviteteve kriminale apo korrupsionit. E dhëna...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Rënia e demokracisë

Nga Mesila Doda - Si kurrë më parë ky vend po rrëshket drejt një situate dramatike. Nuk ka...

5 vite më parë. Momentet më interesante të vizitës së Papa Françeskut në Tiranë

Më 21 shtator të 2014-s, Papa Françesku do të zhvillonte në Shqipëri vizitën e parë të tij...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com