E dielë, Shtator 22, 2019
Ballina Etiketimet Kriminelet

Etiketim: kriminelet

Hetuesi i njohur anglez: Në Tiranë mafia lëviz lirshëm, ka dhe...

Hetuesi i mirënjohur i krimit Wensley Clarkson ka shpjeguar në libër aktivitetin e bandave të rrezikshme shqiptare. Në të flitet për mënyrën se si shqiptarët...

Monika Kryemadhi: Kryekrimineli Rama është në krye të qeverisë

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, në një takim me komitetin drejtues kombëtar të Lëvizjes Rinore për Integrim, deklaroi se kriminelët nuk...

”Dënim me vdekje për kriminelët”

Në ambientet e Gjykatës së Vlorës, aty ku ''monstra e Selenicës'' Ritvan Zykaj ndodhet për masën e sigurisë, të pranishëm janë edhe të afërm...

Njihuni me kriminelet më të bukura në botë (FOTO LAJM)

Në një kohë kur sipas statistikave gjinia mashkullore dominon për krimet e ndodhura, mund të jetë më e lehet për t’i harruar krimet e...

Raporti/ Kriminelët mund të aksesojnë të dhënat tuaja përmes shfletuesit ueb

Një hulumtim i ri tregon se përdorimi i përditshëm i një shfletuesi Web i ofron kriminelëve me shumë mundësi për të mbledhur të dhënat...

Basha: Rama përgjegjësin për vdekjen e Arditit, e nxjerr në inaugurime

Kreu i Partisë Demokratike akuzon kryeministrin Rama se po mbron shkaktarët për vdekjen e 17-vjeçarit Ardit Gjoklaj. Ai është takuar me strukturat e PD-së...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Shpërthen rrjeti: President bëj dekret të pushojnë tërmetet!

Rilindasit e moren me te tallur paralajmerimin e Presidentit per nje termet te mundshem ne Shqiperi. E...

Përballë tërmetit – solidariteti qytetar, mantenutat e pushtetit dhe qeveria që nuk është!

Nga Luan Rama* Tirana, Durrësi e rrethinat e tyre u lëkundën prej një tërmeti, që sipas sizmologëve, ishte...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com