E mërkurë, Nentor 13, 2019
Ballina Etiketimet Krim

Etiketim: krim

Parajsa e të fortëve, shqiptarët po e kthejnë Essex në një...

Essex (një qytet në Anglinë juglindore) po pëson një shtim të bandave, zotërve të drogës dhe trafikantëve të seksit që e kanë shndërruar këtë...

Kavajë/Burri pyet nga burgu për vrasjen e ish-të dashurit të gruas

Krimi i rëndë për xhelozi që ndodhi në Kavajë ka tronditur mbarë opinionin publik. D.H, i cili hyri me forcë në banesën e ish-të...

Video-mesazhi/Basha: 27 politikanët e PS që kanë lidhje me krimin

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, përmes një video-mesazhi, tregon kriminelët që sipas tij, kryeministri Edi Rama i mban afër vetes për të grabitur Shqipërinë....

“Pranga për politikanët që vodhën zgjedhjet”, Basha: Kriza s’zgjidhet me pazar

Nga Divjaka, kreu i PD-së, Lulzim Basha tha se nga pikëpamja kushtetuese dhe ligjore, 30 qershori është një proces nul dhe kriminal. ''Një proces...

Boçi: Në mes të Europës, Rama po ndërton regjimin polici-krim, PD...

Intervistë për "Koha Jonë" ish-deputeti i PD-së, Luçiano Boçi: 30 qershori nuk ka prodhuar kryebashkiakë të rinj. Procesi është nul Intervistoi: Redjon Shtylla Si është qeveria...

Intervistë/Paloka: Koha që shumica t’i marri frymën bandës sunduese

Intervistë për "Koha Jonë", nënkryetari i PD-së, Edi Paloka: 13 tetori është data e dekretuar nga Presidenti për zgjedhjet lokale por kjo nuk ndryshon...

Ekskluzive/Spaho: Rama nisi burgosjet politike, kaosin e shmang vetëm…

Intervistë për "Koha Jonë", nënkryetari i Partisë Demokratike, Edmond Spaho: Do të jetë protesta më e madhe e organizuar ndonjëherë në këtë vend   Intervistoi: Redjon Shtylla "Shmangja...

Shqipëria si ”vend lufte”, 30 vrasje në katër muaj. 8 gra...

Katër muajt e parë të këtij viti janë mbyllur me bilanc të përkeqësuar për sa i përket numrit të vrasjeve në vend. Gjatë katër...

Caka: Presioni i qytetarëve, laku që do të mbysë qeverinë mafioze,...

Intervistë për "Koha Jonë", ish-deputetja e LSI-së, Silva Caka: Zgjedhjet e parakohshme parlamentare janë një realitet, shumë shpejt i pritshëm, të cilit nuk do...

Vrasjet në Shkodër/Ademi-Lleshajt: Merrni masa, ose do ikim të gjithë

Ceremonia e prezantimit të prefektit të ri në Shkodër ka kalua pa jo pak debate mes kryetares së bashkisë Voltana Ademi me ministrin e...

EDITORIAL

Kryeministri Edi Rama i mori të gjitha pushtetet!

-PS ka marrë dje nën kontroll pushtetin më të rëndësishëm në një shtet, që është Gjykata Kushtetuese....

FORUM

Kastriot Islami: Reforma e dështuar…

Nga Kastriot Islami Reforma zgjedhore duket se ka dështuar fatkeqësisht pa nisur, sepse mbi të gjitha, Rama s’është...

Mos ji kaq i qetë sot, nesër e ke radhën ti!

Nga Gentjan Hajdari Teksa po ecja rrugëve të Tiranës nuk po më vinte keq për banorët e Astirit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com