Ballina Etiketimet Kosto ekonomike

Etiketim: kosto ekonomike

Moshapja e negociatave, me kosto ekonomike. Pasojat: zhgënjim, rënie investimesh, ulje...

Debati për mos hapjen e negociatave me Bashkimin Europian është përqendruar kryesisht në sferën politike. Por pasojat më të mëdha që Shqipëria ka nga JO-ja...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

Petrit Vasili: Konçesionet ose KÇK-ja e Edit!

Nga Petrit Vasili (Nënkryetar i LSI) Edi Rama sot tha me gezim dhe vendosmeri sa qindra milion do...

Gjekmarkaj: Tri lajme të këqija pas tërmetit

Nga Agron Gjekmarkaj Para se të ndodhte kjo fatkeqësi natyrore, që mori shumë jetë njerëzish, duke lënë pas...