Ballina Etiketimet “Kosova është Serbi”

Etiketim: “Kosova është Serbi”

“Kosova është Serbi”, treni me mbishkrimin provokues mund të niset sërish...

Treni provokues nga Beogradi me mbishkrimin "Kosova është Serbi" mund të marrë sërish rrugën drejt territorit kosovar. Më shumë se një vit më parë, në...

Shkodër/Ujërat lënë pas baltën, të mbjellat janë kalbur

Fermerët e Nënshkodrës në këtë moment as që nuk i mendojnë aplikimet për ndihmë financiare nga shteti. Prodhimet e tyre janë shkatërruar. Ujërat që...

Çfarë po ndodh në Kosovë? Thaçi: Serbët po armatosen si në...

Viti 2017 ka nisur me një sërë ngjarjesh që tregojnë për tensione dhe skenarë të rrezikshëm në Kosovë. Incidenti i trenit serb në Mitrovicë ishte...

Mbishkrimi në trenin Serb “Kosova është Serbi”

"Kosova është Serbi”. Kështu ka të shkruar mbi trupin e tij treni që pritet të nis sot nga puna në linjën hekudhudhore që do...

EDITORIAL

Opozitë, ku je? Kryeministri Rama nuk rrëzohet me facebook!

Kryeministri Rama nuk po jep shenja se do të shkojë në zgjedhje, ndonëse deri dje kishte shpresa,...

FORUM

Katranjosi që shan e kërcënon profesorin…

Nga Kastriot Islami - Ishte dhe mbetet katranjos… Të gjithë e mbajnë mend si katranjos-gënjeshtar, pervers, grindavec e sherrxhi...

Vasili: Të mendojmë si Monika, kështu BE nuk do të jetë më ëndërr

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka sjellë në vëmendjen deklaratën e dy ditëve më parë të kryetares...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com