Ballina Etiketimet Kopshtin Botanik

Etiketim: Kopshtin Botanik

Fakulteti i Shkencave të Natyrës ngre kambana alarmi për Kopshtin Botanik

Fakulteti i Shkencave të Natyrës ka hedhur poshtë argumentet e baskisë së Tiranë për transferimin e pronësisë së Kopshtit Botanik, duke i cilësuar drejtuesit...

VKM për Kopshtin Botanik, Koni kundër: Cënon autonominë e universiteteve

Rektori i Universitetit të Tiranës Mynyr Koni ka reaguar në lidhje me VKM për Kopshtin Botanik, i cili i ka kaluar në varësi Bashkisë...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Diplomati Bashkurti: Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen Bashkurti- Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...