Ballina Etiketimet Kontrolli i larte i shtetit

Etiketim: kontrolli i larte i shtetit

KLSH i hap letrat Kuvendit – Deputetët, tatim 23% për pjesëmarrje...

Kontrolli i Lartë i Shtetit kërkon tatim më të lartë për 140 deputetët e Kuvendit të Republikës së Shqipërisë për pjesëmarrje në komisione parlamentare....

Shkeljet e tenderit/ Kamerat e trupit të policëve u blenë 7-fish...

Kontrolli i Lartë i Shtetit ka bërë kallëzim penal për 7 punonjës të Policisë së Shtetit për abuzimet në tenderin e blerjeve të kamerave...

KLSH, si garant i parasë sonë

  A nuk mund të korruptohet edhe KLSH, si shumë institucione të tjera në vendin tonë? Po të ishte kështu, ky institucion nuk do...

EDITORIAL

Presidenti francez Macron shpëtoi Ramën, ndërsa Rilindja e masakron

-Si nuk i vjen turp Rilindjes dhe PS-së që janë turr me sulme dhe fyerje ndaj presidentit...

FORUM

Andi Bushati: Katër gënjeshtra rilindase kundër Makronit

Nga ANDI BUSHATI Propaganda e rilindjes, e cila një vit më parë u rek të na mbushte mendjen...

Shengeni Serbo-centrik ose Ballkani midis Euro-Atlantizmit dhe Euro-Azisë

Prof. Lisen Bashkurti- Schengeni Ballkanik, i firmosur pak ditë më parë nga Serbia, Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com