E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Konkursi për infermierë

Etiketim: Konkursi për infermierë

Konkursi për infermierë/Zv.ministrja: Kandidatët përzgjedhin vetë se ku duan të punojnë

Konkursi “Infermierët e Shqipërisë” zhvillohet për herë të katërt por me disa ndryshime. Zv.ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli shpjegoi për Report Tv, se risi...

EDITORIAL

Miliarderi George Soros dhe debatet për ndikimin e tij në Shqipëri

Nga Zëri Amerikes/ Xhorxh Soros, është një filantrop i cili ka zgjedhur të investojë për një shoqëri të...

FORUM

Gazeta britanike “The Indipendent”: Ja pse u mbyll televizioni Agon Channel

Nga “The Indipendent” Drejtpërdrejt për të dhënë emisionin e saj të rregullt të lajmeve në mëngjes, Sonila Meco...

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com