E martë, Korrik 23, 2019
Ballina Etiketimet Kongresi

Etiketim: kongresi

Kongresi i PS, frymëzim për MEME në rrjetet sociale

Kongresi i sotëm i Partisë Socialiste, i zhvilluar në sheshin “Nënë Tereza”, me regji qëndrore dhe me punonjës të administratës të ardhur nga rrethet,...

Bardhi: Kongresi PS shpenzim marramendës, Rama ka humbur qetësinë

Për Sekretarin e Përgjithshëm të PD, Gazmend Bardhi, Kongresi i PS sot ishte një shpenzim marramendës që nuk e arriti dot qëllimin propagadinstik. I...

FOTOLAJM/ Nano refuzon Kongresin, rrjeti tallet me Ramën

Teksa është u zhvillua sot Kongresi i PS-së, ajo që u vu re është fakti që ish-kryeministri Fatos Nano nuk ishte i pranishëm. Ish-lideri i...

Të gjithë falenderojnë Edi Ramën, çfarë nuk u pa nga Kongresi...

Fatos Nano ka vendosur të mos shkojë në Kongresin e Partisë Socialiste, i cili ka qenë tepër hermetik. Gazetarët nuk janë lejuar të futen...

PS mbledh Kongresin: E vetmja forcë politike që mund të qeverisë

Partia Socialiste ka mbledhur sot Kongresin në Pallatin e Kongreseve, ku pritet të ketë rreth 8 orë diskutime. DEKLARATA E KONGRESIT Sot në Kongresin e Partisë...

Kongresi i Ramës vetëm me regji qendrore, mediat nxirren jashtë

Nuk dihen ende arsyet e vërteta të këtij vendimi ekstrem të denjë vetëm për kongreset e Kim Jong në Korenë e Veriut, të cilët...

PS mbledh sot Kongresin, ja axhenda. Programi në 3 seanca

Partia Socialiste do të mbledhë sot Kongresin e saj elektoral, i cili do të fokusohet tërësisht në zgjedhjet vendore të 30 qershorit. Ndryshe nga ç’ishte...

Kongresi i PS, Berisha nxjerr mesazhet: Administrata nën terror

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij zyrtare në “Facebook” denoncimet e qytetarëve dixhitalë, të cilët shprehen se kryeministri Edi Rama  dhe...

Të shtunën Kongresi/ Rama shtyn shpalljen e kandidatëve për bashkitë

Partia Socialiste do të mbledhë të shtunën, më 23 mars, Kongresin e saj elektoral, i cili do të fokusohet tërësisht në zgjedhjet vendore të...

Kongresi i reflektimit ose rrënimit të PS

Shansi i grupit anti-Rama për të prezantuar platformën që shpëton vendin nga kaosi dhe që mund të ruajë pushtetin e PS. Në të kundërt,...

EDITORIAL

Tre vite me reformë, por ende pa DREJTËSI

Ceremonitë festive të zhvilluara dje nga institucionet e qeverisë për 3-vjetorin e miratimit të Reformës në Drejtësi...

FORUM

Sali Berisha: Përgjigje Presidentit të Serbisë, Serbomadhisë Aleksandër Vuçiç! (II)

Nga Sali Berisha - (Vijim pjesa e dytë) Miq, ne konferencen e tij te shtypit te dt 20 korrik...

Një tjetër sukses spektakolar i Reformës në Drejtësi

Nga Neritan Sejamini - Nje tjeter sukses spektakolar i Reformes ne Drejtesi: Meqe nuk bene dot nje Gjykate te...