E dielë, Shtator 15, 2019
Ballina Etiketimet Konference per shtyp

Etiketim: konference per shtyp

Presidenti Meta, konferencë shtypi në orën 17:00

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, do të japë sot një konferencë shtypi në ora 17:00 në ambientet e institucionit, me rastin e vizitës së...

Mesazhi i Presidentit Meta para konferencës: Për zgjidhjen e plotë të...

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, do të dalë sot në orën 11:00 në një konferencë për shtyp. Meta njofton në “Facebook” se do të flasë...

Kokëdhima: Nesër përgjigjja për shpifjet e ambasadorit Lu

Sekretari për Reformën Strukturore dhe Emigracionin në Partinë Socialiste, Koço Kokëdhima, do të flasë nesër përpara mediave pas akuzave të ambasadorit amerikan në Tiranë,...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com