E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Koncert bamirësie

Etiketim: Koncert bamirësie

Ermonela Jaho koncert bamirësie në Tiranë për të mbështetur gratë me...

Sopranoja e njohur shqiptare Ermonela Jaho, njëkohësisht ambasadore e YWCA në kauzën e “Fjongos Rozë” vjen në Tiranë, për t’iu bashkuar zërit të vajzave...

Koncert bamirësie në sheshin “Skënderbej”, të ardhurat shkojnë për kurimin e...

Një grup të rinjsh nga i gjithë vendi, gazetarë, studentë e gjimnazistë, janë bërë bashkë, si rrallë herë, duke iniciuar një fushatë bamirësie mbarëkombëtare...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...