E dielë, Dhjetor 8, 2019
Ballina Etiketimet Komisioni hetimor

Etiketim: komisioni hetimor

Komisioni për Presidentin, Manja nxjerr jashtë mediat: Ka informacione sekrete

Është mbledhur sërish sot Komisioni Hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta. Ulsi Manja, kryetari i Komisionit bëri të ditur se një material sekret...

Mblidhet Komisioni Hetimor, Presidenti Meta dërgon një material sekret

Është mbledhur sërish sot Komisioni Hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta. Ulsi Manja, kryetari i Komisionit bëri të ditur se një material sekret...

Venecia/ Xhixho: Asnjë shkelje nga Presidenti, Komisioni Hetimor një farsë

Nënkryetarja e LSI-së, Eris Xhixho, ka komentuar opionin final të Komisionit të Venecias, duke theksuar se Presidenti i Republikës, Ilir Meta nuk ka shkelur asnjë...

Komisioni Hetimor për Presidentin Meta, deputeti: Të mbyllet

Komisioni është mbledhur sot për të shqyrtuar kërkesën për zgjatjen e mandatit të komisionit, në pritje të opinionit të Komisionit të Venecias. Deputeti i...

Ilir Meta: Propaganda anti-President nuk ndihmon në hapjen e negociatave me...

Presidenti Ilir Meta ka reaguar për komisionin hetimor dhe sulmet që mazhoranca po bënë ndaj kreut të shtetit. Në një reagim në Facebook, Presidenti shprehet...

Mblidhet Komisioni Hetimor, Presidenti Meta do thirret më datën 6 shtator

Ka nisur mbledhja e Komisionit Hetimor të krijuar nga PS-ja për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta. Objekti i punës në mbledhjen e sotme është...

Kërkesa për shkarkimin e Presidentit, Braimllari: Komisioni hetimor, grup i strukturuar...

Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Endrit Braimllari, ka komentuar Komisionin Hetimor, i ngritur pas nisjes së procedurave për shkarkimin e Presidentit...

Kërkesa për shkarkimin e Presidentit Meta, sot mblidhet Komisioni Hetimor

Kuvendi i Shqipërisë, gjatë seancës të së hënës, miratoi me 101 vota pro dhe 6 kundër ngritjen e komisionit hetimor parlamentar për shkarkimin e...

Ngrihet Komisioni Hetimor ndaj Gent Cakajt

Parlamenti ka vendosur të ngrejë një komision hetimor parlamentar për veprimtarinë e Drejtorisë së Sigurimit të Informacionit të Klasifikuar pas pajisjes brenda 24 orëve...

Presioni i PD për “Tahirin”, zhbllokohen çertifikatat e sigurisë për deputetët...

Komisioni hetimor për çështjen Tahiri pritet të mblidhet ditën e hënë, pasi tashmë thuhet se janë gati çertifikatat e sigurisë nga DSIK për deputetët....

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...