Ballina Etiketimet Kombetare

Etiketim: kombetare

Memushaj: Ta harrojmë humbjen ndaj Turqisë, me Moldavinë do tregojmë sa...

Në konferencën për shtyp , në krahë të trajnerit Edy Reja, ishte edhe kapiteni i kombëtares kuqezi Ledian Memushaj i cili deklaroi se Shqipëria...

Trashi: Shpresoj të kem minutat e mia, në Turqi duhet të...

Në konferencën e radhës për shtyp në krahë të Veselit, ka qenë edhe Lorenc Trashi. Mbrojtësi i Partizanit shpreson që të arrijë të debutojë...

Hysaj mungon edhe me kombëtaren, ja kush e zëvendëson

Kapiteni i kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj, ka qenë i pafat mbrëmjen e djeshme me Napolin. Mbrojtësi shkodran që ka pësuar një dëmtim të frikshëm...

SPECIALE/ Njihuni me Marash Kumbullën, mbrojtësin që po befason të gjithë...

Të dielën në mbrëmje në “Bentegodi” të Veronas, Hellas do të presë Milanin, në kërkim të pikëve, apo edhe për të marrë suksesin e...

Rama ndjek stërvitjen e kombëtares: Kur fitojnë mbajnë radhë …

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka qenë i pranishëm në resortin “Tropical”, ku kombëtarja e drejtuar nga Edoardo Reja, po zhvillon përgatitjet e fundit...

Përdhosja e flamurit kombëtar nga PS. Presidenca: Distancohuni nga aktet provokuese

Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidentit të Republikës, ka reaguar për përdhosjen e flamurit kombëtar dje në mitingun e Partisë Socialiste në Shkodër. Pas takimit...

Reja: S’mund t’i zgjidhë problemet për 15 ditë, 3-4 ndryshime me...

Trajneri i kombëtares, Edy Reja është shprehur se në sfidën e radhës ndaj Moldavisë do t’i qëndrojë besnik skemës 3-5-2, ndërkohë që ka paralajmëruar...

Kaçe: Nëse japim maksimumin, mund të fitojmë ndaj Islandës

Mesfushori i kombëtares, Ergys Kaçe ishte në konferencë për shtyp, ku foli për dy ndeshjet e ardhshme të Shqipërisë, ndaj Islandës dhe Moldavisë. Ai...

Dëmtimet “kërcënojnë” kombëtaren, talenti i Teutës vishet kuqezi

Nuk kanë limite ndryshimet në listën e Kombëtares. Por ndryshe nga hera e parë, ku u larguan Grezda dhe Binaku nga kombëtarja A, ndryshime ka...

Rrëfehet Edy Reja: Kam ende fuqi, ja si mund ta bëjmë...

Trajneri i kombëtares sonë, Edy Reja ka dhënë sot një intervistë për “Corriere dello Sport” duke rrëfyer impresionet e para për aventurën e re...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Me këtë që po shohin shqiptarët kush është ai i marrë, që i vendos emrin Arta vajzës së tij!

Nga Dritan Kaba Këtu me emrin Arta, ia paska marrë dhe dinjitetin edhe mendjen Zoti dhe ia paska...

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com