E hënë, Dhjetor 9, 2019
Ballina Etiketimet Kolaudimi i dyfishtë

Etiketim: kolaudimi i dyfishtë

Kolaudimi i dyfishtë i automjeteve, Haxhi: Konstatohen shkelje për peshën

Në terren ka zbritur pajisja, e cila bën kontrollin për frenat, ndriçimin, ndotjen si dhe peshën. Nga verifikimet në terren ka rezultuar se problematikë...

Si do bëhet kolaudimi i dyfishtë i automjeteve

Prej datës 9 Shtator automjetet që qarkullojnë në vendin tonë do i nënshtrohen kolaudimit të dyfishtë.  Në terren ka zbritur pajisja, e cila bën...

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...