E hënë, Korrik 22, 2019
Ballina Etiketimet Kokaine

Etiketim: kokaine

Sekuestrohet kokainë në Tiranë, arrestohen tre persona

Sekuestrohen doza me lëndë narkotike të dyshuar Kokainë dhe 3.7 kg pluhur i dyshuar përzierës për Kokainën. Janë arrestuar në flagrancë tre persona në kryeqytet. Ja...

Nëndetëse plot me kokainë, si e gjurmon policia?

Garda Bregdetare e SHBA-ve ka filmuar momentin e ndjekjes së një gjysmë-nëndetëse të mbushur me kokainë, vlera e së cilës arrin në 232 milionë...

Aksioni heroik i agjentëve amerikanë për të ndaluar nëndetësen me kokainë...

Aksioni i guximshëm i agjentëve të Rojes Bregdetare Amerikane për të ndalur trafikun e drogës, ka bërë që Presidenti Donald Trump të mos kursejë...

Skandali/1.3 miliardë dollarë kokainë në anijen e bankës amerikane

Autoritetet amerikane kanë kapur mbi 1 miliard dollarë kokainë në pronësi të një fondi të drejtuar nga banka e investimeve dhe kompania e shërbimeve...

Kapet me kokainë dhe një armë të papërdorur, arrestohet shqiptari 29-vjeçar

Një shqiptar 29-vjeçar është arrestuar mbrëmjen e 31 majit, nën akuznë e posedimit të lëndëve narkotike. Mediat e huaja bëjnë me dije se në shqiptarit...

Konsumoi 246 qese kokainë, 42-vjeçari vdes në aeroplan

Një burrë nga Japonia ka ndërruar jetë në avion pasi konsumoi 246 qese kokainë. Pas autopsisë, e gjithë sasia e lëndës narkotike iu gjet...

Shqiptarët kapen në kufirin zviceran me 2 kg kokainë dhe 10...

Dy shqiptarë u ndaluan në doganë të martën me mbi 2 kilogram kokainë, teksa po përpiqeshin të futeshin në territorin zviceran. Të dy burrat ishin...

Itali, dy shqiptarë kapen me 800 mijë euro kokainë e marijuanë

Dy shtetas shqiptarë janë arrestua nga policia italiane për trafik droge dhe armë ilegale. Sipas Policia së Shtetit italian shqiptarët e arrestuar janë N.F...

Kokainë mes patateve të ngrira nga Holanda në Shqipëri, arrestohen dy...

Dy kamionistë shqiptarë, 30 e 44 vjeç u arrestuan në Portin e Barit në Itali me akuzën e trafikut ndërkombëtar të drogës. Gjatë kontrollit në...

Gjermanët kanë përgjime që lidhin Spiropalin me kokainën

Gazetari Flamur Vezaj, përmes një shkrimi të gjatë në facebook, ka publikuar disa dyshime që lidhen me ish-drejtoreshën e doganave, Elisa Spiropalin e cila...

EDITORIAL

Opozita deklaron: Ligj antimafia për oligarkët e Kryeministrit Rama

-Paralajmërimi i Partisë Demokratike për biznesmenët e koncesioneve: Kontratat PPP-ve do të jenë pjesë e paketës antikorrupsion....

FORUM

Dikush të thërrasë Bingo! Rrënimi i të gjitha institucioneve kushtetuese të vendit

Nga Andrea Cama Institucionet Kushtetuese janë institucione të përmendura shprehimisht nga Kushtetuta, mosfunksionimi i të cilave përbën dhunim...

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...