E mërkurë, Nentor 20, 2019
Ballina Etiketimet Kokaina nga Ekuadori

Etiketim: Kokaina nga Ekuadori

Kokaina nga Ekuadori, e porositi një biznesmen grek

E përditshmja greke “Kathimerini” ka zbardhur porositësit e 137 kilogramëve kokainë të cilat u sekuestruan në shtetin fqinj dhe kishin si destinacion Shqipërinë. Sipas...

Kokaina nga Ekuadori, Veliu ”zbarkon” në Elbasan: Intensifikoni punën

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka shkuar në Elbasan ku edhe ka zhvilluar takime me strukturat e drejtorisë së qytetit....

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Luan Rama: Kosova brenda Serbisë, një postim provokativ dhe fyes i Kryeministrit të Shqipërisë!

Nga Luan Rama* - Nuk është një lapsus. Nuk është as ndonjë gabim prej pakujdesisë, publikimi në faqen...

Reformë e denjë për gishtin e Boschart

Nga Ylli Manjani - Shihni me vemendje se për çfarë reforme zgjedhore po zihen. Halli më i madh...