Ballina Etiketimet Koha Jone

Etiketim: Koha Jone

Intervistë/Spaho: Europa mbështet Bundestagun gjerman për zgjedhje të parakohshme

Nënkryetari i PD-së, Edmond Spaho në një intervistë për "Koha Jonë": Propozimi i PS-së është që ti varen ujkut mëlcitë në qafë. Sesi vepron...

Çim Peka, gazetari që sfidoi portalet dhe po drithëron televizionet tradicionale

SYRI TV është televizioni më i ri që pritet të nis në muajin janar. Drejtori i Syri.net,  Çim Peka, në një intervistë për “Koha...

Ish-deputeti holandez: Negociatat s’hapen nëse Shqipëria është në krizë

Ish-zv. Presidenti i grupit të Partive Socialiste Evropianë: Hapja e negociatave do të jetë e pamundur, nëse shoqëria dhe politika shqiptare mbeten të përçara...

Eni Lena: Përvoja ime në “E Diell” dhe misioni i vështirë...

Intervistoi: Albina Gjergji Emri i Eni Lenës është shumë i njohur në botën e make-up&hair style të artistëve shqiptarë. Me mbi 16 vjet eksperiencë në...

Ristani: 3 pikat e opozitës për të rrëzuar Ramën. E para...

Ish-Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Arben Ristani: Rama tallet me shqiptarët, duke gjetur fajet apo armiqtë te qeveri të caktuara europiane, ngjan me propagandën...

Erkand Qerimaj në një rrëfim ekskluziv pas shpalljes Kampion i 3...

Intervistoi: Albina Gjergji Fenomenal, i tillë është cilësuar ditën e djeshme Erkand Qerimaj, pas shpalljes kampion i 3 Medaljeve të Arta në Kupën Mesdhetare të...

Spaho: Komisioni kundër Metës nuk ka më vlerë, Venecia thotë nuk...

Intervistoi: Jonida Halili -  Nënkryetari i PD-së, Edmond Spaho në një intervistë për gazetën “Koha Jonë”, deklaron se  vendi ndodhet në një krizë të thellë...

18 tetori, Gjosha për ”KJ”: Vendimin e dha Gjermania. Kushte për...

Redjon Shtylla  Qeveria po e shet si fitore ”PO” Gjermane për mbështetjen ndaj çeljes së negociatave të Integrimit në BE por këtë vendimin, partia më...

Irma Libohova: Dikur kënga dëgjohej, sot vetëm shikohet

Këngëtarja e njohur shqiptare në një intervistë për gazetën “Koha Jonë” flet për lidhjen me muzikën, kolegët, miqtë, kalendarin e aktiviteteve, si dhe ku...

 Ndue Kola: E vërteta mbi koncensionin Milot-Balldre

Intervistë me zotin Ndue Kola, drejtor i përgjithshëm i kompanisë “ANK”, kompani e cila ka fituar tenderin për koncensionin e rrugës Milot-Balldre. Për hir...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...

Me këtë që po shohin shqiptarët kush është ai i marrë, që i vendos emrin Arta vajzës së tij!

Nga Dritan Kaba Këtu me emrin Arta, ia paska marrë dhe dinjitetin edhe mendjen Zoti dhe ia paska...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com