E dielë, Korrik 21, 2019
Ballina Etiketimet Klodiana Lala

Etiketim: Klodiana Lala

Sulmi ndaj gazetares, ish-ministri: Krimi është trimëruar

Banesa e babait të gazetarës Klodiana Lala, u sulmua me armë gjatë orëve të para të mëngjesit. Në banesën që ndodhet në zonë e...

Kërcënimi i gazetares Lala, kolegët: Shteti në dorën e krimit

Banesa e babait të gazetarës Klodiana Lala, u sulmua me armë gjatë orëve të para të mëngjesit. Në banesën që ndodhet në zonë e...

Sulmi ndaj gazetares, Basha: Mesazh mafioz, kush shqetëson qeverinë e ka...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar pas sulmit me armë që u bë ndaj shtëpisë së gazetares së Neës24, Klodiana Lala, orët...

Flet gazetarja Klodiana Lala: Po pres të flasin institucionet

Breshëri plumbash janë derdhur në shtëpinë e babait të saj, ku ndodheshin dhe dy vajzat e mitura të gazetares. Ngjarja, e cila ka ndodhur rreth...

Rikthehen sulmet ndaj medias. 10 plumba në shtëpinë e gazetares

Banesa e prindërve të gazetares Kloadjana Lala është sulmuar sot me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në lagjen...

Sulmi ndaj gazetares Klodiana Lala, vjen reagimi i parë nga PD:...

Banesa e gazetares Klodiana Lala është sulmuar gjatë natës se kaluar me breshëri automatiku. E ndërkohë lidhur me këtë ngjarje të rëndë vjen reagimi i parë nga Partia...

Breshëri automatiku ndaj shtëpisë së gazetares Klodiana Lala, reagon policia

Gjatë orëve të para të ditës së sotme është qëlluar me breshëri automatiku në drejtim të shtëpisë së babait të gazetares së News 24,...

Sulmohet me breshëri automatiku shtëpia e gazetares Klodiana Lala

Sulmohet me breshëri automatiku shtëpia e gazetares së News24 Klodiana Lala. Ngjarja e rëndë është shënuar rreth orës 03:00-04:00 të mëngjesit të sotëm, ku persona...

VIDEO/ Rindërtohet ngjarja e 2001/Si i kreu dy vrasjet babai i...

Gazetarja Klodiana Lala ka dhënë detaje të reja në lidhje me vrasjen e Mario Majollarit në kryeqytet pak ditë më parë. E ftuar në emisionin...

A rrezikon Adriatik Llalla prangat? Gazetarja: Ja sa vite burg mund...

Në emisionin e sotëm “Studio e Hapur” të gazetares Eni Vasili në News24 u diskutua çështja e dosjes “Llalla” si dhe Vettingu. Në lidhje me...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...