E shtunë, Shtator 21, 2019
Ballina Etiketimet Klloun

Etiketim: klloun

Parlamenti i kllounave, teatër me shqiptarët

Parlamenti i Shqipërisë është i cunguar, pasi aty mungon opozita politike e cila para disa muajsh dogji mandatet dhe vijon qëndresën protestuese. Partia Socialliste...

“It”, drejt rekordit historik

“It” shumë shpejt mund të bëhet filmi horror më fitimprurës i historisë në SHBA, duke lënë pas “The Exorcist”, filmin e vitit 1973. Sipas “Deadline”,...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Përballë tërmetit – solidariteti qytetar, mantenutat e pushtetit dhe qeveria që nuk është!

Nga Luan Rama* Tirana, Durrësi e rrethinat e tyre u lëkundën prej një tërmeti, që sipas sizmologëve, ishte...

Vasili sjellë videon e Spriopalit: Ja si bënte humor me tërmetin

Nga Petrit Vasili- Ja c'thoshte dhe ja se si bente humor kjo e cmendura per termetet pak dite...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com