E mërkurë, Nentor 13, 2019
Ballina Etiketimet Klevis Balliu

Etiketim: Klevis Balliu

Klevis Balliu: Policia i theu këmbët një banori të Astir

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu, ka deklaruar këtë të martë se ka qenë policia ajo që nisi konfliktin tek Unaza e Re. Gjatë emisionit...

Klevis Balliu me banorët e Astirit: Të dalë Edi Rama përpara,...

Lidhur me incidentet e dhunshme të shënuara në Astir, ka pasur një reagim dhe ish-deputeti Klevis Balliu. Sipas tij opozita ka qenë në krahun...

Balliu: Korrupsionin po e lufton Basha, pse paguhet Rama për kryeministër?

Ish-deputeti demokrat Klevis Balliu tha në studion e lajmeve të Ora News se Lulzim Basha po publikon të gjitha rastet e krimit e korrupsionit,...

Balliu: Rama vjedhje galoponte te Unaza e Re, banorët e Astirit...

Ish-deputeti i PD Klevis Balliu në një dalje publike për mediat deklaroi nga selia blu se Edi Rama po bën vjedhje galoponte te Unaza...

Studimi i Kombeve të Bashkuara/PD-Ramës: Mos provoko dhunën tek ”Unaza e...

Partia Demokratike përmes ish-deputetit të PD-së, Klevis Balliu, i kërkon qeverisë që të mos provokojë banorët tek ''Unaza e Re'' dhe të nis dialogun....

Plagosja e punonjësit të IKMT-së, Klevis Balliu: Situata mund të përshkallëzohet!

Situata në zonën e Astirit është tensionuar pasi fadromat e IKMT-së kanë nisur aksionin për shembjen e banesave, teksa në mbështetje të banorëve ka...

Atentatit ndaj Prokurorit, Klevis Balliu: A do të hetohen Rama dhe...

Ish-deputeti i PD, Klevis Balliu në një postim në rrjetin social Facebook ka publikuar videon e kryeministrit Edi Rama dhe  zv.kryeministri Erjon Braçe të cilët...

Ish-deputeti: Qeveria ka qindra miliona për miqtë e partisë, por jo...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu, ka reaguar pas lëkundjeve të forta që janë ndjerë sërish në qytetin e Korçës nga një tërmet me...

”Në përpëlitjet e fundit”, Balliu: Rama gati të japë me koncesion...

Ish-deputeti i PD-së, Klevis Balliu, përmes një postimi në facebook, ka denoncuar një skandal të qeverisë. Sipas tij, në përpëlitjet e fundit të kësaj...

Apeli “rrëzon” Balliun/ Ish-deputeti: Kapen vetëm ata që pijnë një cigare...

Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi masën e sigurisë 'Detyrim Paraqitje' për ish-deputetin e PD Klevis Balliu. Apeli rrëzoi kërkesën e Balliut për...

EDITORIAL

Kryeministri Edi Rama i mori të gjitha pushtetet!

-PS ka marrë dje nën kontroll pushtetin më të rëndësishëm në një shtet, që është Gjykata Kushtetuese....

FORUM

Mos ji kaq i qetë sot, nesër e ke radhën ti!

Nga Gentjan Hajdari Teksa po ecja rrugëve të Tiranës nuk po më vinte keq për banorët e Astirit,...

Berisha: Një akt antikushtetues me çmim të shtrenjtë për Shqipërinë!

Nga Sali Berisha Miq, shkaterrimi me qellim kapjen e Gjykates se Larte dhe asaj Kushtetuese nga Edvin Mafia,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com