Ballina Etiketimet Klajda Gjosha

Etiketim: Klajda Gjosha

Gjosha: Paketa McAllister të jetë në tryezë, opozita ta pranojë

Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, thotë se oferta e zv/presidentit të Partisë Popullore Europiane, David McAllister, duhet të ridiskutohet në tryezën e dialogut maxhorancë-opozitë. Gjosha...

Intervista e veçantë e ministres Klajda Gjosha (VIDEO)

Jemi mësuar që Ministren e Integrimit, Klajda Gjosha ta shohim në studio televizive dhe në forume të rëndësishme ndërkombëtare. Por këtë herë, Ministrja ka...

Meta takim me të rinjtë e LRI në Njësinë 11 në...

Lëvizja Socialiste për Integrim organizoi një takim me të rinjtë e LRI-së në Njësinë administrative nr. 11 në Tiranë. Të pranishëm ishin edhe Ilir...

Lista e LSI/ Meta e caktoi të parën në Tiranë, reagon...

Kreu i LSI ende në detyrë, Ilir Meta në një dalje publike nga selia e forcës që drejton bëri të ditur emrat e kandidatëve...

Gjosha: Mbështetje për gratë kryefamiljare, dyfishim i ndihmës ekonomike

TIRANE- Gatime tradicionale nga duart e grave dhe vajzave dhe një koncert me të rinj e të reja jashtëzakonisht të talentuar. Aktiviteti tejet i...

Ministrja Gjosha: Integrimi nuk bëhet vetëm me reformat e mëdha

Ministrja e Integrimit Europian, Klajda Gjosha mori sot pjesë në inaugurimin  e ambienteve të reja të Qendrës për Informim të Bashkimit Europian. Në fjalën e...

LSI hyn në zgjedhje edhe pa opozitën? Ja si përgjigjet Ministrja...

Partia Demokratike prej javësh ka thënë se nuk do të hyjë në zgjedhjet parlamentare, vetëm nëse ato realizohen me një qeveri teknike. Interes nga dhe...

Gjosha pret zyrtarin estonez: Integrimi, mbi çdo axhendë partiake

Ministrja e Integrimit Europian, Klajda Gjosha priti sot në një takim Ministrin e Çështjeve Europiane të Estonisë, Matti Maasikas. Bashkëbiseduesit, diskutuan për procesin e integrimit...

Shitës, furrxhi, kamarier, pastrues…, zbuloni punët e hershme të VIP-ave

Nga emrat më të famshëm të televizionit, kulturës dhe politikës, kur kanë qenë të rinj ata kanë bërë punë që juve s'ua merr mendja. Të rinj, me...

Gjosha takon kryetarin e Hessenit: Gjermania inkurajim për zbatimin e reformës...

Ministrja e Integrimit Europian, Klajda Gjosha pret Kryeministrin e Landit të Hessenit, Volker Bouffier Integrimit i Shqipërisë në Bashkimin Europian ishte në fokus të këtij...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Me këtë që po shohin shqiptarët kush është ai i marrë, që i vendos emrin Arta vajzës së tij!

Nga Dritan Kaba Këtu me emrin Arta, ia paska marrë dhe dinjitetin edhe mendjen Zoti dhe ia paska...

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com