E martë, Korrik 23, 2019
Ballina Etiketimet Klajda Gjosha

Etiketim: Klajda Gjosha

A rrezikon Shqipëria mos hapjen e negociatave? Ish-ministrja: Jam skeptike për...

Ish-ministrja e Integrimit Klajda Gjosha tha se është skeptike për hapjen e negociatave në qershor, muaj kur pritet përgjigjja nga BE. Në studion e...

Integrimi, Gjosha tregon 3 të metat e qeverisë

Deputetja e LSI-së, Klajda Gjosha në Komisionin e Jashtëm gjatë seancës dëgjimore me ministrin e Jashtëm, Ditmir Bushati, ka ndarë shqetësimin mbi rrugën që...

Gjosha: Hapja e negociatave, ja me çfarë do të përballet Rama...

Klajda Gjosha, deputete e LSI-së, tha në studion e Syri.net shanset që Këshilli Europian të miratojë hapjen e negociatave me BE varen tërësisht nga...

Ish-ministrja: Rama ka shumë gjynahe për integrimin

Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, deputete e LSI-së, tha në studion e Syri.net se Kryeministri Edi Rama ka në kurriz shumë gjynahe lidhur me...

Gjosha: Çelja e negociatave, qeveria në sitën e 27 vendeve

Rekomandimi për çeljen e anëtarësimit në Bashkimin Europian, kalon në tavolinën e vendeve anëtarëve të BE-së. Këtë mesazh jep ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, e...

Ish-ministrja e Integrimit: Përgatituni! Ja pyetjet që do ju bëjnë në...

Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha që vjen nga radhët e LSI-së teksa u ndal rekomandimi që dha sot KE për çeljen e negociatave të...

Negociatat, Gjosha: Qeveria të zgjohet, përgjegjësi e madhe

Rekomandimi pozitiv i KE për çeljen e negociatave, për ish-ministren e Integrimit, Klajda Gjosha, është përgjegjësi dhe detyrim për qeverinë. Në një konferencë për...

Protesta e qepenave, Gjosha: Opozita në krah të biznesit të vogël

Në një status në facebook në mbështetje të protestës të biznesit të vogël, deputetja e LSI-së, Klajda Gjosha shkruan se biznesi duhet të protestoj...

Gjosha: Të rishikohen të gjitha taksat që sot po rëndojnë shqiptarët

Deputetja e LSI-së, Klajda Gjosha, shprehet se do të jketë një aksion shumë të gjerë jo vetëm nga opozita, por mbi të gjitha qytetar....

Protesta, Gjosha: Qeveria të mos provokojë qytetarët

Edhe ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha ka reaguar për protestën në Rrugën e Kombit, që përfundoi në dhunë dhe shkatërrim të sportelit të pagesës...

EDITORIAL

Tre vite me reformë, por ende pa DREJTËSI

Ceremonitë festive të zhvilluara dje nga institucionet e qeverisë për 3-vjetorin e miratimit të Reformës në Drejtësi...

FORUM

Sali Berisha: Përgjigje Presidentit të Serbisë, Serbomadhisë Aleksandër Vuçiç! (II)

Nga Sali Berisha - (Vijim pjesa e dytë) Miq, ne konferencen e tij te shtypit te dt 20 korrik...

Një tjetër sukses spektakolar i Reformës në Drejtësi

Nga Neritan Sejamini - Nje tjeter sukses spektakolar i Reformes ne Drejtesi: Meqe nuk bene dot nje Gjykate te...