E hënë, Shtator 16, 2019
Ballina Etiketimet Klajda Gjosha

Etiketim: Klajda Gjosha

Rama takon Merkel, Gjosha për ”KJ”: Kam vetëm një pyetje për...

Kryeministri Edi Rama, këtë të premte ka zhvilluar takime me politikën gjermane, për të marrë mbështetjen e munguar në lidhje me çeljen e negociatave...

Gjosha: Vendimet e Metës nuk duhet të diskutohen në komisione

Ish-ministrja e Integrimit, njëherazi ish-deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Klajda Gjosha e ftuar në studion e lajmeve në RTV Ora u shpreh se...

PD nxjerrë bllof propagandën e Ramës. Komisioni i Venecias do takohet...

Partia Demokratike ka njoftuar sot se ekspertët e Komisionit të Venecias që do të mbrrijnë të hënën në Tiranë, do të takohen zyrtarisht me...

Për Ramën, gjithmonë fajin e kanë të tjerët!

Nga Klajda Gjosha Gjithmonë fajin e kanë të tjerët! Kjo është motoja dhe vizioni me të cilën ne qeverisemi sot. Edhe pse të gjitha pushtetet janë...

Rama t’i thërrasë mendjes, nuk mbahet pushteti duke penguar Demokracinë

Nga: Klajda Gjosha, ish-ministre e Integrimit Në këto ditë të nxehta korriku, duket sikur gjithçka është e qetë por e vërteta është krejt ndryshe nga...

Klajda Gjosha: Sot kam ndjerë keqardhje për Kryeministrin ilegjitim të vendit...

Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha në një postim në rrjetin social Facebook ka reaguar lidhur me sjelljen aspak të hijshme të kryeministrit Edi Rama....

Gjosha: 3 problemet serioze që zbuloi samiti i Ballkanit për Shqipërinë

Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha deklaron se samiti i Ballkanit që u mbajt në Poloni, tregoi tre probleme serioze për Shqipërinë. Postimi i plotë i...

Gjosha flet për 30 qershorin: Procesi ilegjitim, vendi në udhëkryq

Ish-deputetja e LSI-së Klajda Gjosha deklaron se i gjithë procesi i 30 qershorit ishte ilegjitim pasi iu mohua e drejta për të zgjedhur pjesës...

Gjosha: Shqipëria nën sundimin e një të çmenduri

Nga: Klajda Gjosha Cdo ditë që kalon bindem edhe më shumë se Shqipëria është nën sundimin e një njeriu të sëmurë, që pasi mori tepsinë...

”Mbreti Lakuriq” është pasqyra më e qartë e keqqeverisjes

Nga: Klajda Gjosha Në arenën politike shqiptare, dy ditët e fundit kanë qënë të mbingarkuara në fokusin e votimeve të datës 30 Qershor dhe diskutimet...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Albanofobia në Itali-Situatë në përmirësim

(Fragment nga libri, BALLKANI-Diplomacia e munguar) Prof. Lisen BASHKURTI - Albanofobia është shtrirë edhe përtej Adriatikut, pra në shtetin...

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com