E hënë, Shtator 16, 2019
Ballina Etiketimet Kinez

Etiketim: kinez

Kapet në Rinas mafiozi kinez, vetëm 25 vjeç por ja bëmat...

Kapet dhe arrestohet me qëllim eksdradimi një shtetas kinez për veprën penale "Gjobëvënie" Një 25 vjeçar kinez i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar  në...

Tregtari kinez i Medresesë kapet me 80 mijë euro: Nuk i...

Një shtetas kinez u arrestua dje në Rinas, teksa Policia Kufitare i gjeti një shumë të konsiderueshme parash të padeklaruara dhe disa steka cigaresh...

Laboratori hapësinor kinez, bie në tokë brenda pak ditësh

Një stacion hapësinor kinez, i dalë jashtë kontrollit, pritet të bjerë në tokë brenda disa ditësh. Ky është vlerësimi më i fundit i agjencisë...

”Mall kinez”, kënga e re që frymëzoi Flor Mumajesin (VIDEO)

Këngëtari i njohur shqiptar, Flori Mumajesi ka sjellë projektin e parë muzikor për vitin 2018, në bashkëpunim me Dj Vicky. ''Shanghai'', është kënga e...

Shokuese/Restoranti Kinez vë në pjatë “këmbë njeriu”, jua servir klientëve (FOTO)

Një restorant Kinez në Itali ka qenë i akuzuar se ka shërbyer pjesëve të trupit të njeriut. Alarmi është vënë pasi një kamerier postoi...

Çfarë do të ndodhë tashmë me Obamën kinez?

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, do ta lërë Shtëpinë e Bardhë në Janar, por a do të thotë kjo se...

Kinezi që merr drejtimin e INTERPOL-it

Për herë të parë, një zyrtar i lartë kinez është zgjedhur në krye të INTERPOL-it. Zëvendësministri i sigurisë publike, Meng Hongwei, u zgjodh shef i...

Rama takon kryeministrin kinez: Presim më shumë investime në Shqipëri

Kryeministri Edi Rama merr pjesë sot në Samitin mes Kinës dhe 16 vendeve të Europës Qendrore dhe Lindore, që zhvillohet në Riga të Letonisë. Nisma...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Albanofobia në Itali-Situatë në përmirësim

(Fragment nga libri, BALLKANI-Diplomacia e munguar) Prof. Lisen BASHKURTI - Albanofobia është shtrirë edhe përtej Adriatikut, pra në shtetin...

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com