E martë, Nentor 12, 2019
Ballina Etiketimet Kim

Etiketim: kim

Kim ”e papërmbajtshme” me Versace

Rregullo këtu, mbaje pak aty por përpjekjet e Kim Kardashian në tapetin e kuq të ’amFAR’ në Nju Jork, pasi fustani i saj, stiluar...

Kim kritikohet, lë vajzën të lyejë buzët

Kim Kardashian u gjend sërish nën një stuhi kritikash ngaqë la të bijën, North, të lyente buzët me buzëkuq gjatë Krishtlindjes. Të gjithë patën diçka...

10 personazhet më të ndjekur në Instagram

Instagram-i është bërë pjesë e pandashme e jetës tonë dhe ndonjëherë nuk mund ta kalojmë ditën pa postuar foto. Edhe për VIP-at ndodh e...

Vajzat e Kim dhe Khloe duke luajtur së bashku

Chicago, vajza e Kim Kardashian është tre muaj më e madhe se kushërira e saj, True. Kim postoi në Instagram një foto të mrekullueshme...

Takimi Kim-Trump në rrezik, loja e Phenianit në 8 pika!

Kim Jong-un nuk lançon më raketa, por synon ëndrrën e Donald Trump për ta bërë samitin më 12 qershor në Singapor, “një moment shumë...

Rihanna një “Papë”. Yjet që u bënë ”qiellorë” në Met Gala...

Yjet shkëlqyen në Met Gala, eventi i bamirësisë i organizuar nga Instituti i Kostumeve të Muzeut Metropolitan të Artit, i konsideruar si kulmi i...

Rikrijoi fotot nudo të Kim. Rezultati është mahnitës (FOTO)

Kur Carmen Rene pa fotot e fushatës së Kim Kardashian për linjën e parfumeve, postoi në Instagram foton e mëposhtme, që mblodhi mbi 4400...

FOTO/ Meghan Markle bën xing me fustanin e njëjtë si të...

Teksa dasma mbretërore po afron, të gjithë janë 100% të vëmendshëm ndaj takimeve të fundit të Meghan Markle dhe Princit Harry si të fejuar. Aktorja...

Grimieri i Kim Kardashian ka një pyetje për të gjithë shqiptarët

Mario Dedivanovic është grimieri personal i se famshmes Kim Kardashian. Mario punon nderkohë edhe me personazhe te tjerë të njohura të showbizit, siç janë Jenniffer Lopez, Chanel Iman, Chrissy Teigen...

10 VIP-at më të ndjekur në Instagram

Instagrami është kthyer në rrjetin social të preferuar të personazheve publike dhe jo vetëm, duke lënë pas kështu Facebook dhe Twitter. Këngëtarë, aktorë, futbollistë...

EDITORIAL

Kryeministri Edi Rama i mori të gjitha pushtetet!

-PS ka marrë dje nën kontroll pushtetin më të rëndësishëm në një shtet, që është Gjykata Kushtetuese....

FORUM

Një akt antikushtetues me çmim të shtrenjtë për Shqipërinë!

Nga Sali Berisha Miq, shkaterrimi me qellim kapjen e Gjykates se Larte dhe asaj Kushtetuese nga Edvin Mafia,...

Deutsche Welle: Kontrollet kufitare të vendeve të BE venë në diskutim ekzistencën e Shengenit

Disa vende europiane rivendosën kontrollet kufitare në vitin 2015, kur refugjatët erdhën në Europë. Kontrolli i vazhdueshëm...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com